Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, elmo napisał:

Bar w pracy chyba łatwiej zorganizować, niż łóżko ;)

No nie wiem... barmanka jest potrzebna, odpowiednie stołki, automaty do gier, plakat z Lemmym i kilka innych rzeczy ;) Ale myśl jest niezła, tym bardziej, że z okazji Świąt i nowego roku dostałem (służbowo rzecz jasna) w sumie kilkanaście flaszek wina, wódki i jakiejś rudej wódy na myszach :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, sluf napisał:

barmanka jest potrzebna

Sekretarka może się przekwalifikować, choć pamiętaj że barmanki są bardziej pyskate ;)

32 minuty temu, sluf napisał:

odpowiednie stołki

Bez przesady, liczy się atmosfera -_-

33 minuty temu, sluf napisał:

automaty do gier,

Firmowe laptopy powinny ogarnąć Wormsy :P

34 minuty temu, sluf napisał:

plakat z Lemmym

Firmowy ploter czeka na wyzwanie :D

34 minuty temu, sluf napisał:

i kilka innych rzeczy

Po orzeszki wyślij sekretarkę nim stanie się barmanką.

36 minut temu, sluf napisał:

Ale myśl jest niezła, tym bardziej, że z okazji Świąt i nowego roku dostałem (służbowo rzecz jasna) w sumie kilkanaście flaszek wina, wódki i jakiejś rudej wódy na myszach :ph34r:

Światełko w tunelu :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elmo napisał:

Światełko w tunelu :evil2:

Oby tylko to światełko w tunelu nie powodowało ślepoty :P

 

Melduję, że w Szczecinie pada śnieg... z deszczem, w proporcjach 1 do 10 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to, piołunówka? Bo wino raczej nie przypomina, no chyba, że monitor mnię się rozkalibrował ;) 

 

3 godziny temu, sluf napisał:

stworzymy nasz własny bar

 

1 Bar? Tylko? Forumowo to powinno być co najmniej 1.3 a może nawet 1.5 ... ale dobrze zestrojone :) ... żeby nie przeładowało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sluf napisał:

No, to wspólnymi, forumowymi siłami, stworzymy nasz własny bar :D Idea jest słuszna i godna podziwu :)

 

Świetny pomysł. Wchodzę ;) 

 

bardzo fajnie byłoby mieć jakiś flipper. Uwielbiam flippery. Miałem taki jeden ulubiony w trakcie studiów z motywem z Dżonego Mnemonika. Oferował tyle wciągających dźwięków i kolorów, że potrafiłem bez jakiegokolwiek wysiłku przerżnąć na nim pół kieszonkowego ;).

 

Przydałaby się też szafa grająca, żeby każdy mógł puścić sobie ulubioną piosenkę, np. Hail Mary (Piss-soaked Genuflexion) Marduka ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, elmo napisał:

naszła mnie myśl

@elmo nie myśl, to podobno szkodliwe jest ;) ale sama myśl (pomijając szkodliwość procesów myślowych) jest zacna - tylko dlaczego 10-letnie? Przyoszczędź nieco na fancy drinkach i fancy kawie w fancy knajpach i kupuj 982 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, elmo napisał:

Oj, to bym musiał chyba przejść na wodę i sucharki oraz znaleźć pracę na nocną zmianę :facepalm:

Kurcze, to może i ja zacznę odkładać na 982:blink: Schudłbym nieco, a pracę na nocną zmianę już mam - od tygodnia dzieciaki mnie wołają nocą, i żadne tłumaczenie mojej żonie, że słowo tata oznacza w rzeczywistości mamę, nie mogą Jej przekonać do tego, aby się pofatygować do maluchów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...