Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

W Szczecinie za to piękna, świąteczna pogoda - znaczy się +9 na termometrze i lekka mżawka B) No i fajnie, przynajmniej na gazie i drewnie kominkowym przyoszczędzę ;)

 

Melduję, że mam mały problem - Wigilia u teściów, co oznacza kilka godzin w nieciekawym towarzystwie nieciekawych ludzi, którzy będą mnie zadręczali swoimi nieciekawymi opowieściami i nieciekawymi problemami, na które, jako człowiek bywały w świecie, doświadczony życiowo i do tego humanista, powinienem od razu dać im rozwiązanie, panaceum niemalże... a skończy się i tak tym, że wyjdzie na to, że winę za ich niepowodzenia, problemy i porażki życiowe ponoszą tajemniczy "inni" oraz równie tajemniczy "oni"... no i Tusk, Żydzi, cykliści i weganie, oraz uchodźcy rzecz jasna - przepraszam, ale musiałem sobie pomarudzić, chociaż zwykle przecież tego nie czynię - pomyślałem sobie jednak, że z okazji Świąt okażecie mi zrozumienie, może nawet współczucie i obdarujecie dobrym słowem, pociechą duchową i dobrymi radami.

 

ps. Wesoły Świąt dla tych z Was, którzy je obchodzą, tym z Was, co Świąt nie obchodzą, życzę spokojnego i udanego weekendu w towarzystwie miłych Wam osób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12/23/2017 o 12:49, Knurek1111 napisał:

Czy ja dobrze widzę? ’Ołówki’? Który twardziel na nich jeździ?

 

Nie oglądasz Alpejskiego Pucharu Świata? Wszyscy najwięksi śmigają na ołówkach ... Hirscher, Svindal ... zupełnie nowy wymiar narciarstwa ;) Tylko amatorzy jeżdżą na karwingach ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, subleo napisał:

 

Nie oglądasz Alpejskiego Pucharu Świata? Wszyscy najwięksi śmigają na ołówkach ... Hirscher, Svindal ... zupełnie nowy wymiar narciarstwa ;) Tylko amatorzy jeżdżą na karwingach ;) 

 

Svindal w gondolce z Przemkami? To byłoby coś... :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Nie miałem okazji. 

 

Ale dawno temu (tak ze 20 lat temu) jechałem na orczyku z tym panem. :)

 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/AJ_Kitt

 

A tak w ogóle melduję, że wszystko co dobre  zbyt szybko się kończy. 

 

20171225_125719.thumb.jpg.3dc5c69ed8a7dcd3c1b8b38b27d67c8b.jpg

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przemekka napisał:

 

W każdym razie jak Maroko nie wypali (jutro się okaże ;) ) to mamy plan B na przyszłe Święta. :)

 

 

Baczę i paczę :)

Bismillach! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję,że 36h na dyżurku na SOR (22.12 19;00-24.12 7:00) oraz dzisiejsze 7:00-19:00 po raz kolejny przekonało mnie o jednym : "nie mogę tego jeść,lekarz zabronił" zostało zamienione przez pacjentów :" no dobra kawałek" lub " mam nadzieję,że nie zaszkodzi".

Dzisiaj była magia bolących brzuchów !!

Pomijam resztę standardów typu sercowego,urazowego,wypadkowego i wszelakiego innego.

W szpitalu (mowa o moim SOR, ale nie tylko- jedzą ciacho i piją kawkę tak?)-zapraszam do mnie na losowy  dyżurek ;)

Edytowane przez hemi112
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Knurek1111 napisał:

Svindal w gondolce z Przemkami? To byłoby coś... :) 

 

 

I jeszcze Mikkelsen do kompletu ;) ... ale nie w gondolce, lecz w jakimś WRC-u ;) W końcu pasje łaczą :)

 

https://www.redbull.tv/video/AP-1QWDW45KW1W11/snow-drifting

 

@hemi112 szacunek:hi:za Twoją trudną pracę, którą wielu docenia dopiero wtedy, gdy musi skorzystać z pomocy ... a pewno i wtedy znajdują się tacy, którzy narzekają :(

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, hemi112 napisał:

Dzisiaj była magia bolących brzuchów !!

Że też musiałem przyjechać do miasta. żeby tłumaczyć dziecku dlaczego tyle karetek dzisiaj jeździ :D

A u nas na wsi wszyscy walą ostro podczas Świąt i nikt nie ma problemów zdrowotnych. Dla jednych to swojski digestiv, dla innych ciąg wsteczny :biglol:

W dniu 25.12.2017 o 10:26, Rafaelo napisał:

Świetna maskotka świniaka emoji106.png

Się nam faktycznie udała B) I do tego ktoś nie śpi, by inny mógł spać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim, którzy zapisali się na swoje Subariady .Obejrzałem Wasze relacje (filmy)  z wypraw i nie mogę się doczekać uczestnictwa:yahoo:. Tylko pół roku:) Albania is coming :yahoo: Już mam gęsią skórkę ;)

Edytowane przez Daniel Janus
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Daniel Janus napisał:

Gratuluję wszystkim, którzy zapisali się na swoje Subariady .Obejrzałem Wasze relacje (filmy)  z wypraw i nie mogę się doczekać uczestnictwa:yahoo:. Tylko pół roku:) Albania is coming :yahoo: Już mam gęsią skórkę ;)

 

...też mnie korci  - tym bardziej że mam południe Albanii objechane na MTB - ale nie wiem jeszcze, czy nie będę wtedy miał drugiej roboty życia ;)

 Czy będzie nadal wytwornie, jeśli się zapiszę - a potem zrezygnuję?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...