Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, elmo napisał:

Żywą, żywą. Pytanie jak dużą ? :D Piggy stanie przed kolejnym wyzwaniem logistyczno-transportowym :P 

Sky is the limit :P

s-l300.jpg

 

Ja mam nieco łatwiej - w promieniu kilometra od domu mam zwykle 3-4 punkty, gdzie mogę choinkę kupić - w razie czego, przytargam ją na plecach :superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, niebieskiultras napisał:

Że od Narzeczonej dostałem chyba najpiekniejszy prezent na świecie ;)

 gratulacje :D ... co ma być Ci lepiej niż nam ;) no to zobaczysz, kiedyś świst turbiny i pisk opon a potem niezawodność wolnego ssaka i zakręty bez przechyłów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, B-52 napisał:

@niebieskiultras, gratuluję :). Na Twoim miejscu bym się napił ;). Dzidziusie są bardzo fajne. Bardzo fajnie jest też czasem, jak śpią ;).

 

Mój forester dalej tuła się po serwisach. To już prawie miesiąc. Obawiam sie, że wydam na niego więcej kasy niż jest wart ;)

 


z racji, że jestem abstynentem to raczej tego nie uczynię :) no chyba, że w weekend :)

dziękuje wszystkim :D

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, niebieskiultras napisał:

Że od Narzeczonej dostałem chyba najpiekniejszy prezent na świecie ;)

 

Gratulacje ;) 

Ja dostałem taki prezent od narzeczonej w lipcu :D 

Także jeszcze dwa miesiące i bedzie mały teddy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niebieskiultrasgratki - mimo, żeś abstynent, to dziecko jest dziecko, wypić zawsze można ;)

@Teddy26 i dla Ciebie gratki :)

 

Panowie przyszli ojcowie - mam dla was praktyczną radę, wyśpijcie się na zapas :P

 

@B-52przecież Forki są bezcenne (do takiego wniosku w każdym razie dochodzę, gdy sobie przeglądam ogłoszenia szukając jakiejś sensownej sztuki dla siebie) - nie żałuj zatem kasy na przywrócenie go do stanu używalności ;)

 

Melduję, że Volvo powiedziało mi, że przebiło oponę :angry: mogła bestia siedzieć cicho, to jutro żona by miała problem, a nie ja ;)

 

ps. Ok, w sumie to dobrze, że się Volvo poskarżyło - inaczej jutro bym miał pierdylion przygód począwszy od diagnozy przez telefon (a wiadomo, że przecież widzę na odległość i jestem uznanym diagnostą), przez uspokajanie rozhisteryzowanej niewiasty, aż do wyjścia z pracy w środku dnia celem odstawienia auta do wulkanizatora, przy okazji będąc adresatem pretensji, że dlaczego tego wczoraj nie zauważyłem (chociaż bez znaczenia będzie tutaj jakże mało istotny fakt, że samochodem nie jeździłem), że jak mogę moją żonę zostawić samą z tym problemem i inne takie... to już lepiej jak jest jak jest ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, B-52 napisał:

Mój forester dalej tuła się po serwisach. To już prawie miesiąc. Obawiam sie, że wydam na niego więcej kasy niż jest wart ;)

Czyli normalnie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogłem się powstrzymać i zrobiłem fotę, dzisiaj przyjechał do mnie klient samochodem a tam takie cudo:-)Gdyby ktoś miał watpliwości, to jest to uchwyt na telefon.

1512588659003.jpg

 

Edytowane przez mio1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sluf napisał:

@B-52przecież Forki są bezcenne (do takiego wniosku w każdym razie dochodzę, gdy sobie przeglądam ogłoszenia szukając jakiejś sensownej sztuki dla siebie) - nie żałuj zatem kasy na przywrócenie go do stanu używalności ;)

 

Tak, to prawda - są bezcenne ;). Dlatego prędzej opchnę służbowe (choć niezależnie od wszystkiego mam chęć je opchnąć) i prędzej opchnę XT, niż tego wiernego, niezastąpionego i w pewien sympatyczny sposób zmęczonego życiem wojownika. Chociaż....po tym miesiącu to on prawie wszystko, co ważne będzie miał nowe ;).

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...