Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Szürkebarát napisał(a):

Zalecam pamiętać o pomalowaniu nakładek błotników na kolor nadwozia, wnęk reflektorów przeciwmgielnych i osłon lusterek też. ;) 

Czekaj, czekaj...wildernes wygląda tak:subaru-forester-wilderness-2022-01-exterior-front-angle-suv-white-scaled.thumb.jpg.f564273b991efa9fc890e98075d635ac.jpg

więc jakie nakladki, lusterka i wnęki przeciwmgielnych pod kolor nadwozia? 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sartek napisał(a):

Koniecznie pamiętaj o tych miedzianych akcentach na relingach ;)

Bardzo mi się wersja Wilderness podoba jednakże nigdy nie zrozumiem co sprawia, że projektanci Subaru, każdy jeden swój projekt, muszą upaprać jakimś z dooopy pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adamW202 napisał(a):

Bardzo mi się wersja Wilderness podoba jednakże nigdy nie zrozumiem co sprawia, że projektanci Subaru, każdy jeden swój projekt, muszą upaprać jakimś z dooopy pomysłem.

Wiesz co... w OBK Wilderness jest tych akcentów więcej i tam IMHO wyglądają one dobrze. W Foresterze faktycznie są jakby na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sartek napisał(a):

Wiesz co... w OBK Wilderness jest tych akcentów więcej i tam IMHO wyglądają one dobrze. W Foresterze faktycznie są jakby na siłę.

Na siłę i nie pasują do charakteru auta moim zdaniem, tym bardziej że dla mnie są bardziej złote niż miedziane. Niemniej jednak o gustach sie nie dyskutuje, a w sklepach można kupić czarną matową folię do oklejania i plastidip;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pińć kropli na krzyż spadło...nadziei narobiło, pracę mi przerwało...ani robota nie skończona ani deszczu nie napadało:angry::(

Edit: pada! Wreszcie!

Edytowane przez adamW202
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sartek napisał(a):

Ja wczoraj zmywałem Banksy'ego z subaru...


Ale zobacz, to jest ładne. Ja tu jakąś tajemniczą postać kobiecą widzę. W każdym razie ja tak bym nie potrafił - obojętnie czym - namalować :mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Blixten napisał(a):

 

Zwyczajne czy nadzwyczajne ? ;) 

Zwyczajne.

38 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

Domyślam się, że przebieg zebrania pozwala jednocześnie być na TF? :biglol:

Chciałem wstawić gif, ale jest ze słowami niecenzuralnymi sarkastycznie potwierdzające Twoje domysły:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Knurek1111 napisał(a):


Ale zobacz, to jest ładne. Ja tu jakąś tajemniczą postać kobiecą widzę. W każdym razie ja tak bym nie potrafił - obojętnie czym - namalować :mrgreen:

 

Można by stwierdzić, że g..o mnie to obchodzi i będzie to, jak najbardziej, stwierdzenie całkiem na miejscu :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...