Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Aga napisał:

TSI w skodzie może :mrgreen:

Ze smutkiem potwierdzam. Ze smutkiem dla tego, że 2.0 TSI w Octavii kombi pali pewnie z dobre dwa litry mniej od 1.6 turbo Opla a Astrze J. Ostatnio miałem okazję lecieć taką Skodą z Wawy do Ełku (z centrum W do "centrum" E), z tankowaniem po drodze. Czas przelotu 2:30. Spalanie wg komputera 7.2 :krecka_dostal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Że byliśmy ” odwiedzić ”, lampka wiadomo, w jedynym słusznym kolorze. 

Następnie udaliśmy się do Maxima w Gdyni. 

 

 

A3498250-2701-4BEC-9ECD-B6468258DEAC.jpeg

 

Srebrzysko, dla mnie najpiękniejszy cmentarz jaki znam. Niesamowite wrażenie 1 listopada w nocy, gdy idzie się główną aleją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bocznymi oknami taki był plan od początku :)

 

Co do czasu budowy to mamy olbrzymie opóźnienie przez drewno, pierwszy dostawca po dwóch miesiącach czekania na towar wycofał się z dostawy 2tyg przed terminem, trzeba było szukać innego i jeszcze raz czekać, bo pierwotny plan był żeby skończyć w listopadzie zeszłego roku. Dom zaczęliśmy stawiać 10 stycznia, ale pogoda psuła szyki i mniej więcej 1/3 dni wypadła, dlatego doszło kolejne 3 tyg obsuwy. Została jeszcze do dokończenia elektryka i rekuperacja, potem wewnętrzna warstwa wełny, paroizolacja i płyty kg. Wykonawca mówi, że do końca kwietnia skończy robotę :)

 

O finansowaniu nawet nie wspomnę, kto zna temat wie co się dzieje na rynku, wszystkie wyceny są na dany dzień z klauzulą że jutro mogą być inne...

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie budowy ktoś mi powiedział mądre przysłowie: Każdy normalny człowiek powinien się od budowy trzymać z daleka.... Coś w tym jest... Rozwiązywania nierozwiązywalnych problemów nie zliczę.   Na pocieszenie: teraz jest już fajnie... 

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Franzka napisał:

W czasie budowy ktoś mi powiedział mądre przysłowie: Każdy normalny człowiek powinien się od budowy trzymać z daleka.... Coś w tym jest... Rozwiązywania nierozwiązywalnych problemów nie zliczę.   Na pocieszenie: teraz jest już fajnie... 

Zasada taka że  trzeci dom dopiero buduje  się  dla siebie.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...