Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, B-52 napisał:

15, ale samochód od tego serwisu niemal wyłącznie stał w garażu. Zauważyłbym, że coś cieknie?

 

Jeżeli wcześniej było naprawiane to możesz zobaczyć kontrast w miejscu "wycieku". Jeżeli nie to czasami widać olej przy kompresorze albo chłodnicy ale to zdarza się bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu po 2 tygodniach czekania odebrałem auto....po ostatnim korzystaniu ze skody była to więcej niż bardzo miła odmiana w prowadzeniu... w końcu prawdziwego samochodu :-) A banan na ustach malował się już sam ;-) [tak wiem za te słowa kiedyś stanę się użytkownikiem skody...]

Jak to mawiają nic nie stuka nic nie puka :D i oby tak przez 10k km do kolejnej wymiany oleju ;-)

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się Skodą Superb auper jeździło, szczególnie pod względem zużycia paliwa :P

 

 

Melduję, że lato jest, bo po trasie Gdańsk - Warszawa - Gdańsk mam pełno małych trupów na Forku ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szürkebarát napisał:

... że jednak - nie wierzę. Bo kandydaci na małe trupy (na Forku) wiosną się lęgną, nie latem. W którą stronę było ich więcej? :biglol:

W moją, w tamtą padało okropnie, szczególnie w Mazowieckiem :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Aga napisał:

W moją, w tamtą padało okropnie, szczególnie w Mazowieckiem :P

 

 

 

Potwierdzam, dzięki namoczeniu karoserii Szarego Mnicha deszczem, rano miałem okazję szczotką usunąć ptasie świadectwa. Tej nocy też ma padać deszcz ale nie jest to ten ciepły deszcz po którym wiosna wybucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po południu było bardzo ładnie, a im dalej od Warszawy tym ładniej :lol:

 

Niemniej, dzisiaj mnie zaskoczyła kultura jazdy w Warszawie, bardzo przyjemnie i normalnie się jechało ;)

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, gourmet napisał:

Fakt, w Warszawie nawet nieuprawnieni na buspasach jadą kulturalnie;)

A widzisz, a w Gdańsku niekulturalnie ;)

 

Zresztą, najwięcej chamów, jakich spotkałam dzisiaj na drodze, miało gdańską rejestrację :facepalm:

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Aga napisał:

Po południu było bardzo ładnie, a im dalej od Warszawy tym ładniej :lol:

 

Niemniej, dzisiaj mnie zaskoczyła kultura jazdy w Warszawie, bardzo przyjemnie i normalnie się jechało ;)

 

Nierzadko jadąc na północ obserwuję narastający lokalny wyż. I patrząc na morenę Wzgórz Elbląskich wiem jaka pogoda będzie w Zatoce i na Mierzei.

 

Kultura jazdy w Polsce jest wprost proporcjonalna do warunków atmosferycznych. Od reguły są oczywiście wyjątki. :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Aga napisał:

Zresztą, najwięcej chamów, jakich spotkałam dzisiaj na drodze, miało gdańską rejestrację :facepalm:

Ja ich po rejestracji nie klasyfikuję. Nazywam ich psychopatami i gdy ktoś mnie pyta jaka była droga to odpowiadam: a) dobra - nie spotkałem żadnego psychopaty; b) niezła - spotkałem jednego psychopatę: c) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Aga napisał:

Droga od Mławy do Płońska wyzwala w takich kierowcach najgorsze niestety, a droga wąska, a rowy głębokie ;)

 

Tam jest droga?! Myślałem, że tam jest plac budowy z tranzytem dla niezatrudnionych, o nazwie "DK7".

Edytowane przez Szürkebarát
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, STIFF napisał:

że wiosna to jednak fajna sprawa. Organizm od razu lepiej działa. Od tygodnia robię po 14 godzin na dobę i żyję całkiem dobrze. Jak w styczniu musiałem walnąć kilka takich dni to zasypiałem na stojąco.

Ciekawe, bo u nas 15 cm z rana i szufla przed pracą :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szürkebarát napisał:

To po to żeby się wam w Dołach Jasielskich latem z gorąca w głowach nie poprzewracało. ;)

Jak "odziedziczę" FXT to może spaść nawet metr i nie będę już odśnieżał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szürkebarát napisał:

Mnie kiedyś na Słowacji, na inny pojazd, przez noc napadało z pół metra śniegu aż przysiadł na resorach.

jak taki jak dzisiaj, to się nie dziwię, bo musiałem brać po 1/2 szufli żeby kręgosłup wytrzymał (i szufla też).

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że czeski Budvar wypuścił nowy model kufla dla swoich patronackich hospod. 

Już im wysłałem pytanie, czy będzie można go kupić w detalu, bo ten půllitr prezentuje się nadzwyczaj godnie.

Więcej apetycznych zdjęć tego cuda: https://www.denik.cz/galerie/budejovicky-budvar-predstavil-nove-ikonicke-sklo.html

602531fe12a9a4848463bfb2_novy-krygl-budvar-cepice[1].png

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...