Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Jasna cholera żyjemy w dziwnym świecie ,gdzie tęcza jest jakoś  rozkładana na kolory,czy traktowana jako zło.

 

ano specjalny kącik wydzielony, ostrożnie! strefa tęczy!

żeby się nie stykało z normalnymi artykułami. żeby tak sobie strzelić w kolano...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tolerancyjny jak mogę, ALE... 

Jako osoba heteroseksualna nie czuję potrzeby mówienia wszystkim, że jestem hetero, że hetero też człowiek i trzeba robić marsze dla takich jak ja. Nie mam flagi hetero, którą macham jak nienormalny. 

Czy jestem tolerancyjny? Jasne, niech każdy będzie z kim chce, niech wychowują dzieci, biorą śluby. Ale jak widzę kolejne zamieszki, marsze, durne symbole to szlag trafia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Danko napisał:

Jestem tolerancyjny jak mogę, ALE... 

Jako osoba heteroseksualna nie czuję potrzeby mówienia wszystkim, że jestem hetero, że hetero też człowiek i trzeba robić marsze dla takich jak ja. Nie mam flagi hetero, którą macham jak nienormalny. 

Czy jestem tolerancyjny? Jasne, niech każdy będzie z kim chce, niech wychowują dzieci, biorą śluby. Ale jak widzę kolejne zamieszki, marsze, durne symbole to szlag trafia. 


Dokładnie, jest taki element epatowania innością i jednoczesnego twierdzenia ’my jesteśmy tacy sami’. Nonsens jak dla mnie.

Ale niektórzy twierdzą, że to działanie typowe dla mniejszości, niekoniecznie seksualnych. Nie znam się, tylko patrzę wkoło...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewiozłam OBKiem taką monstrualną monsterę, ma jakieś 2.5 metra. Przy czym do środka zmieściła się jeszcze moja córka, koło zapasowe i milion innych, niezbędnych rzeczy :lol: no i mam kratę, na szczęście kanapę da się rozłożyć :D

 

 

IMG_20200608_193239.jpg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej wrzucilam zajawkę to teraz cały filmik, z niedzielneego wyjazdu. @przemekka tu częściowo trasa pokrywa się z tą którą oglądałeś na filmiku @arkadioz Kaszub z Przygodami4x4.

 

Edytowane przez mechanik
  • Super! 2
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tremba napisał:

Palac jak widze nie tkniety od 2 lat... Szkoda.

Widać że dewastacja to dzieło człowieka, to znaczy przygotowania do odbudowy (usunięcie podłóg stropów, tynków i gruzu). Szkoda że wszystko stanęło. Plus taki, że jest dobry dach, a wewnątrz jest sucho. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...