Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Tu w Germanowie podbito rekord 38,6 było max w ciągu dnia. Z tego powodu dzisiaj wybrałem hotel 20 km dalej od jutrzejszego spotkania mianowicie Riverside Inn i właśnie sobie w Odrze poplywalem hyhy :) Woda idealna. Hotel prowadzą Czesi. Jak się zaraz okaże że piwko czeskie maja to będzie moja stała miejscówka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, eurojanek napisał:

Jak się zaraz okaże że piwko czeskie maja to będzie moja stała miejscówka. 

 

Mają ? Jak tak to trzeba szybciutko w cieniu wypić żeby nie zrobiło się ciepłe :D.

 

Dzisiaj miałem iść na piwko ale w drodze powrotnej wszystko wypocę więc nie ma sensu -_-.

Edytowane przez llkuba
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Aga napisał:

A ja poszłam :P

Tak tylko ja muszę wózek pchać :P. Aga takie duże mmm .... .

 

 

 

9 minut temu, eurojanek napisał:

Mam kumpla co jak do baru idzie od stolika to bierze 2 szt. Jedno na drogę :)

My piliśmy po jednym czyli każdy stawiał kolejkę. Suma wychodziła 4 lub więcej -_-.

 

 

No to zdrówko !!!

 

IMG_20190626_194717.thumb.jpg.f77c84bd5c76955a47d3a98a9eccf7a3.jpg

 

 

 

Edytowane przez llkuba
  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

received_373802239939981.thumb.jpeg.af530c50eef2aeb12a13f0a481dd7c62.jpeg

Że ciepło

I jakiś matoł po raz kolejny próbuje podpalić las. W ciągu tygodnia ponad 10 alarmów jednostek z terenu gminy do pożaru lasu w niewiele od siebie oddalonych miejsc.

 

Dobrze że udaje się to złapać w miarę szybko bo nie dość że ściółka sucha jak pieprz to dodatkowo las rośnie na ziemi torfowej a nie uśmiecha mi się tak jak pare lat temu kwitnąć 3 dni w lesie zalewając torfowisko.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, niebieskiultras napisał:

Dobrze że udaje się to złapać w miarę szybko bo nie dość że ściółka sucha jak pieprz to dodatkowo las rośnie na ziemi torfowej a nie uśmiecha mi się tak jak pare lat temu kwitnąć 3 dni w lesie zalewając torfowisko.

 

Dwa lata temu na ogródkach podpalili śmietnik żeby zaoszczędzić na wywozie kilku kontenerów. Na szczęście płot był z betonowych płyt ale kanapy, liście, gałęzie, plastikowe pojemniki itd. bardzo szybko zajęły śmietnik. Ogień był kilka metrów nad dwu metrowym płotem. Do przyjazdu straży stałem w gaciech i z wężem ogrodowym sikałem w dziurę w betonowym płocie żeby ogień nie przeniósł się na ogród sąsiada i nie zajął domu. Straż przyjechała, wylali 3 pełne wozy wody żeby ugasić pożar. Pierwsze co strażak przybieg do mnie i zapytał się czy nie kręci mi się w głowie itd. Po kilku godzinach po akcji strażaków zaczęło  delikatnie tlić się więc moja kobieta sikała sikawką a ja z sąsiadem za widły i heja. Nie było sensu wzywać straży pożarnej. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, llkuba napisał:

 

Dwa lata temu na ogródkach podpalili śmietnik żeby zaoszczędzić na wywozie kilku kontenerów. Na szczęście płot był z betonowych płyt ale kanapy, liście, gałęzie, plastikowe pojemniki itd. bardzo szybko zajęły śmietnik. Ogień był kilka metrów nad dwu metrowym płotem. Do przyjazdu straży stałem w gaciech i z wężem ogrodowym sikałem w dziurę w betonowym płocie żeby ogień nie przeniósł się na ogród sąsiada i nie zajął domu. Straż przyjechała, wylali 3 pełne wozy wody żeby ugasić pożar. Pierwsze co strażak przybieg do mnie i zapytał się czy nie kręci mi się w głowie itd. Po kilku godzinach po akcji strażaków zaczęło  delikatnie tlić się więc moja kobieta sikała sikawką a ja z sąsiadem za widły i heja. Nie było sensu wzywać straży pożarnej. 

Niestety tak to czasem bywa. My mamy takie zdarzenia ze śmietnikiem na cmentarzu w sąsiedniej miejscowości.

Pierwsze co to tłumienie ognia a potem przerzucanie tego i przelewanie.

Zwykle koło 7-8m3 wody idzie na zalanie tego.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, adamW202 napisał:

że witam serdecznie Wszystkich po mojej absencji, że w domu od 2tygodni, że schłodziło się pięknie ...i że jest ogólnie super:)

 

No w końcu wróciłeś ;). Już Ci melduję, że w technicznym można używać

brzydkich słów i nic z tego powodu nie dzieje się <_<.

 

37 minut temu, przemekka napisał:

Że na upały dobre jest ...

20190703_163522.thumb.jpg.c62ef69283bd303d8121c35631250a5b.jpg

Zdjęcie zrobiłem wczoraj. Dziś pozostał tylko lekki kac. 

 

Dziwisz się jak na ciepło pijesz :biglol:. Jeszcze z indukcji nie piłem -_-

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne problem z naczynia szklanego wlewasz do garka i śmiga. Ciepłe winko ma więcej promili :P. Kiedyś poszliśmy na piwo w menu było ciepłe to zmaówiłem mojej Kobiecie. Okazało się, że Pan podgrzewał w mikrofali :biglol:.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...