Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Subary napisał:

Ciekawie wyszło, białe niemowlaki siedzą i patrzą...

 

Na tych "niemowlakach" można ćwiczyć resuscytacje krążeniowo oddechową oraz zadłwawie ;).

 

 

 

IMG_20190427_122628.jpg

 

Te białe lalki są do nauki przewijania :rolleyes:.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, przemekka napisał:

Loża szyderców. ;)

 

A swoją drogą to super pomysł takie ćwiczenia. 

 

 

Zajęcia w szkole rodzenia czyli przewijanie itd są refundowane przez NFZ, natomiast ćwiczenia z pierwszej pomocy są płatne.

 

Cieszę się, że byłem na pierwszej pomocy bo człowiek niby wie co robić a w sytuacji awaryjnej tak naprawdę nie wie. Byłem jedyną osobą z grupy która kiedyś brała udział w "szkoleniu"  na fantomie. 

 

Każdy uczestnik wchodził do sali i musiał ratować "dziecko". Pan ratownik nawet mówił o fotelikach samochodowych.

 

Jeżeli ktoś ma możliwość takiego szkolenia to zachęcam :). 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, llkuba napisał:

 

 

Zajęcia w szkole rodzenia czyli przewijanie itd są refundowane przez NFZ, natomiast ćwiczenia z pierwszej pomocy są płatne.

 

Cieszę się, że byłem na pierwszej pomocy bo człowiek niby wie co robić a w sytuacji awaryjnej tak naprawdę nie wie. Byłem jedyną osobą z grupy która kiedyś brała udział w "szkoleniu"  na fantomie. 

 

Każdy uczestnik wchodził do sali i musiał ratować "dziecko". Pan ratownik nawet mówił o fotelikach samochodowych.

 

Jeżeli ktoś ma możliwość takiego szkolenia to zachęcam :). 

ja miałem to "szczęście" odbyć takie założenia jak zadławienia czy NZK na kursie kwalifikowanej pierwszej pomocy.
przydatne też było jak zachować się w takich sytuacjach przy kobiecie ciężarnej.
ogólnie to jestem zdania, że takie kursy pierwszej pomocy dla przyszłych rodziców i nawet dla każdego obywatela powinny być obowiązkowe i bezpłatne. Znacznie by to wpłynęło na poprawę bezpieczeństwa obywateli. chociaż z drugiej strony większość woli stać i patrzeć zamiast reagować
 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...