Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

@@stach1111, szykuj się na mały urlop :P "tak, krew od razu" - synek rozwala system

 

HEHEHE,to dobre :biglol:

 

PS.schemat mam przećwiczony,za to nie będzie kary ;)

Jakbym natomiast zacytował pisemnie,aaaaaaaaaaaa to już byłaby insza sprawa ;)

Trzeba też uważać na cytaty z "niedozwolonego" np. cytat z biustu żony kolegi :P

 

Wszystko mam obcykane,nauczyłem się tu żyć :yahoo::biglol:

 

Myślałem że masz odrobinę więcej oleju w głowie. Naszą wczorajsza dyskusja na forum jak i PW miała głębsze znaczenie ale ewidentnie nie zalapaleś o co chodzi.

 

Wielki zawód.

 

Jeżeli ktoś mnie jeszcze raz zapyta dlaczego nie rozmawiamy, pytany, prosimy a paskujemy to odeśle go do tej sytuacji.

 

Będzie ci mógł podziękować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że kawka i w drogę. :)

 

Tylko nie wiem czy jest jeszcze komu. :o

 

Stachu znam Cię dość dobrze, ale czasem nie rozumiem. :o Daj se luz, bo szkoda żeby Cię tu nie było ;)

 

Mam wrażenie, że nawet Moderatorom zależy, żebyś tu był, bo inaczej chyba nie okazywaliby Ci tyle cierpliwości.

 

Swoją drogą przykre jest to, że żeby dobrze pokazać naszą rzeczywistość artyści tak często muszą sięgać po wulgaryzmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... nie podoba mi się, że nie ma kogo zapytać o opony zimowe :( ... @lukass jest na kresce?

i jest aktywny ;)

czytam, czytam i śmiech mnie pusty ogarnia :biglol:

"szanuj swojego moderatora, bo możesz trafić na gorszego" :P  był wątek kibolski i go nie ma i po pewnym czasie powiem coś co sie pewnie nie spodoba- dobrze, że nie ma. Są fora kibolskie (moderuje na 3 takich) i tam można se pogadać, rozumiem Dyrekcję, że na tym forum nie chce scen(filmików) które dla jednych sa fajne a dla innych moga być gorszące. Część userów wykorzystało temat do ataków personalnych- bywa, życie, wszędzie tak jest tego nie da się uniknąć.

ps:

To co tu jest nazywane moderowaniem w porównaniu do tego co znam i co musze robić, jest tylko głaskaniem niemowlaka po pupci i jakąś ochronką :)

ps2:

niech POLITYKA nie wraca na forum ! bez niej jest spokojniej i normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już jeden wątek moderatorski. Napiszę więc krótko:

 

Mnie klimat Forum odpowiada. Inne fora (w tym 'kreska') dążą do CB radia. A mnie nie chce się przedzierać przez posty z pomrukiwaniami, kuksańcami, aktami wzajemnej adoracji lub jej braku... ;) żeby przeczytać coś interesującego albo przynajmniej fajnego.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że są fora polityczne, ale zwykle ukierunkowane, gdzie głownie udzielają sie zwolennicy jednej opcji. Na onetach, facebookach to zazwyczaj bruk, dno i tona mułu.

Politykowanie na The forum kusi, bo jest tu olbrzymia masa inteligentnych ludzi, ktorzy potrafią trzymać poziom. Ludzi w sumie z całej Polski, przekrój całego społeczeństwa, ludzi pracujących chyba wszedzie, ludzi z pasją, z doświadczeniem, z wiedzą niedostępną zwykłemu zjadaczowi chleba...

Ale :) no wlasnie albo nas pogrąży braterska walka o idee, albo znajdzie sie cukierek z poziomu mułu i po dyskusji. ;)

Ciężki wybór...

 

Jadę na kawę :)

Edytowane przez Premo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Politykowanie na The forum kusi, bo jest tu olbrzymia masa inteligentnych ludzi, ktorzy potrafią trzymać poziom. Ludzi w sumie z całej Polski, przekrój całego społeczeństwa, ludzi pracujących chyba wszedzie, ludzi z pasją, z doświadczeniem, z wiedzą niedostępną zwykłemu zjadaczowi chleba...

 

I na tym pozostańmy. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach, aby swoich emocji politycznych nie przenosić w nieakceptowalny sposób "na papier", niech po prostu się nie udziela. Myślę, że jest tu grupa osób - zwolenników różnych opcji - którzy są w stanie ze sobą dyskutować i grzecznie i merytorycznie, i fakt, że ktoś nie jest w stanie trzymać nerwów na wodzy nie powinien być powodem do odbierania możliwości takiej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i merytorycznie

 

z tym może być problem, bo ile jest merytoryki w stwierdzeniu- "czeka nas druga grecja", "tragedia narodowa", "ludzie mądrzy nie mogą tak głosować" czy gazetowy "zamach na demokracje" w druga stronę tez mogą nastąpić tak mądre wpisy - zero w tym merytoryki, a tylko mają być to szpilki i mają powodować "burzę". Albo szanuje się czyjeś wybory albo z góry można sobie darować dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czeka nas druga grecja"

   Nie mam nic przeciwko, jeśli myślimy o klimacie ;)

A poza tym - takie wpisy to jeszcze nie tragedia (no, może poza tym "ludzie mądrzy"). Zdanie można mieć i je wyrażać, również bardzo krytyczne. Ale zdanie dotyczące przedmiotu dyskusji, a nie jej podmiotów :)

Cały czas twierdzę, że podstawą powodzenia takiego wątku jest zgoda wszystkich stron, że jakiekolwiek wycieczki osobiste - nawet w podtekście - winny być bezdyskusyjnie karane.

Edytowane przez sjak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że są fora polityczne, ale zwykle ukierunkowane, gdzie głownie udzielają sie zwolennicy jednej opcji. Na onetach, facebookach to zazwyczaj bruk, dno i tona mułu.

Politykowanie na The forum kusi, bo jest tu olbrzymia masa inteligentnych ludzi, ktorzy potrafią trzymać poziom. Ludzi w sumie z całej Polski, przekrój całego społeczeństwa, ludzi pracujących chyba wszedzie, ludzi z pasją, z doświadczeniem, z wiedzą niedostępną zwykłemu zjadaczowi chleba...

Ale :) no wlasnie albo nas pogrąży braterska walka o idee, albo znajdzie sie cukierek z poziomu mułu i po dyskusji. ;)

Ciężki wybór...

 

Jadę na kawę :)

Premo, zgadzam się z Tobą w tym kontekście, o którym piszesz. Naprawdę mogło by to być fajne.

Niestety, życie bardzo szybko weryfikuje szlachetne idee i ideał sięga bruku, o którym nota bene wspominasz ;)

 

Smacznego :) Też idę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"czeka nas druga grecja"

 

przeczytałem: czeka nas druga erekcja, więc - faktycznie...

 

 

 

...możemy już wrócić do samochodów, kobiet i innych uciech :)

ooooooo, Dzień Świra, lubię to :D

Bardzo prawdziwy film ;):biglol:

 

Też - moja koleżanka z klasy tam grała :P

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

"czeka nas druga grecja"

 

przeczytałem: czeka nas druga erekcja, więc - faktycznie...

 

w moim wieku czas oczekiwania  37 do 48 dni :P:biglol:

 

Nawet po braweranie? :twisted:

 

 

są takie dni, lata,  że braweran nie ma sensu - ja mam spokój, żona ma spokój

odpoczynek i podziwianie przyrody po 24 latach razem człowiek już ma inne priorytety -wywiadówka w szkole,subaru umyć czy nie myć,  wyjazd na meczyk itp. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...