Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce siać fermentu, bo narazie tylko jeden kapeć, nawet Ogierowi się przytrafił, ale trochę obawiam się o te Pirellki i łapanie kapći. Robert w radiu wyraźnie poirytowany, ciekawe czy Pirelli zmieniło coś w strukturze opony.

Zobaczymy jak się rozwinie rajd. Cieszy dobra postawa Meeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie wiele wiemy, oprócz tego, że Pirelli jest wykonane z bardziej miekkiej mieszanki. Dlatego obstawiam, że RK przejechał tą pętle na hardach. Bieżnik z powyższego zdjęcia wydaję się (chociaż niewiele widać) w miarę ok, w porówaniu do Sordo.

Inna sprawa. że Robert nie pojeździł dużo na szutrze na Pirellkach

CFmqyxQW8AAyP1p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby się nie okazało, że asfaltowa przewaga Pirelli nie jest warta straty szutrowej.

 

spokojnie z tą przewagą na asfalcie , Michelin już pracuje nad nową oponą i pewnie na rajd niemiec/francji sie pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK:
"Było ok. Mamy trochę problemów z oponami. Na ostatnim oesie złapaliśmy gumę. Nie wiem czemu. Nic nie uderzyliśmy. Na pozostałych odcinkach było ok. Jedziemy spokojnie. Jestem bardzo zadowolony z naszej jazdy.
Mamy własne problemy z oponami. Są kompletnie inne. Dla nas twarde już są za miękkie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 oes odwołany.

 

 

Cezary Gutowski
RK:
"Było ok. Mamy trochę problemów z oponami. Na ostatnim oesie złapaliśmy gumę. Nie wiem czemu. Nic nie uderzyliśmy. Na pozostałych odcinkach było ok. Jedziemy spokojnie. Jestem bardzo zadowolony z naszej jazdy.
Mamy własne problemy z oponami. Są kompletnie inne. Dla nas twarde już są za miękkie.

 

Jak auto? Dawno nie jeździłem, ale poza dźwiękiem silnika i jego reakcją, która jest lepsza, trudno wyczuć różnice w porównaniu ze starym..."
 
Niezbyt optymistyczne info jeśli chodzi o kolejne rajdy szutrowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 oes odwołany.

 

 

Cezary Gutowski
RK:
"Było ok. Mamy trochę problemów z oponami. Na ostatnim oesie złapaliśmy gumę. Nie wiem czemu. Nic nie uderzyliśmy. Na pozostałych odcinkach było ok. Jedziemy spokojnie. Jestem bardzo zadowolony z naszej jazdy.
Mamy własne problemy z oponami. Są kompletnie inne. Dla nas twarde już są za miękkie.

 

Jak auto? Dawno nie jeździłem, ale poza dźwiękiem silnika i jego reakcją, która jest lepsza, trudno wyczuć różnice w porównaniu ze starym..."
 
Niezbyt optymistyczne info jeśli chodzi o kolejne rajdy szutrowe...

 

WRC Rally Portugal 2015 (Pure Sound) HD

:yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...