Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

Moze przeoczenie

 

Mysle, ze to Pirelki jednak beda

No, to w końcu wiemy, że pełny sezon. A mnie to wystarczy. Byle auto nie było gorsze niż było w tym sezonie.

 

i o to sięmartwię

 

wszystko bedzie zalezalo od tego czy kupią nowszą Fieste od m-sportu czy nie bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że będzie cały sezon ! Uff w końcu można odetchnąć, bo już różne myśli przychodziły mi do głowy... 

 

Miejmy nadzieję, że się dogadają z M-Sportem o nowe graty, liczbę testów i będzie git. Jak nie to zaczniemy się martwić podczas sezonu, a teraz można spokojnie przygotować się do świąt  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę. Ktoś na fejsie stworzył profil obrażający przede wszystkim Gutowskiego, ale także i Kuba.

Mam prośbę, żeby napisać parę ciepłych słów do autora, a raczej TROLA i zgłosić stronę jako nękającą znaną osobę (zgłoś stronę- prześladuje naną mi osobę).

Link:

CC

 

Z góry dzięki.

Chciałem Ci podziękować za linka do Ceraty Cezarego, jest rewelacyjna, uśmialem się jak norka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że lepsze to niż gdyby RK miało zabraknąć na rajdowych trasach. Ale auto to porażka z góry. Na wstępie trzeba uznać,że będzie ustępował 3 VW, 2(3) DSom i 2 fabrycznym fordom, 2 i20. Jakie więc są cele na 2015 ???  Walka o pudło ? dołączam to do życzeń świątecznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, każdy oczekiwał DS'a, a przynajmniej sobie i jemu tego życzył. Jest Fiesta, ale najważniejsze że jest pełen sezon, a Robert odpowiedział sobie na jedno zajebiście ważne pytanie - wybrał Rajdy jako swoją dalszą karierę. Myślę zatem, że zostanie tu na dłużej, a jak dalej będzie prezentował takie osiągi to oferty przyjdą z czasem. Szczególnie, że niedługo wraz z wejściem Toyoty pojawią się dwa miejsca w fabryce. Z działającą skrzynią biegów ten Ford może być dużo bardziej konkurencyjny niż rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, każdy oczekiwał DS'a, a przynajmniej sobie i jemu tego życzył. Jest Fiesta, ale najważniejsze że jest pełen sezon, a Robert odpowiedział sobie na jedno zajebiście ważne pytanie - wybrał Rajdy jako swoją dalszą karierę. Myślę zatem, że zostanie tu na dłużej, a jak dalej będzie prezentował takie osiągi to oferty przyjdą z czasem. Szczególnie, że niedługo wraz z wejściem Toyoty pojawią się dwa miejsca w fabryce. Z działającą skrzynią biegów ten Ford może być dużo bardziej konkurencyjny niż rok temu.

 

PYtanie czy skrzynia będzie działająca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PYtanie czy skrzynia będzie działająca
  Nie działała bo obsługiwała ją ekipa nie potrafiąca prosto kierownicę zamontować... :biglol: Decydując się na A-style Robert może chciał mieć pewność/zaufanie do samochodu, a nie tak jak w zeszłym roku - będzie działać, nie będzie działać...będzie ręczny na tym zakręcie czy nie będzie....itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cóż, każdy oczekiwał DS'a, a przynajmniej sobie i jemu tego życzył. Jest Fiesta, ale najważniejsze że jest pełen sezon, a Robert odpowiedział sobie na jedno zajebiście ważne pytanie - wybrał Rajdy jako swoją dalszą karierę. Myślę zatem, że zostanie tu na dłużej, a jak dalej będzie prezentował takie osiągi to oferty przyjdą z czasem. Szczególnie, że niedługo wraz z wejściem Toyoty pojawią się dwa miejsca w fabryce. Z działającą skrzynią biegów ten Ford może być dużo bardziej konkurencyjny niż rok temu.

 

PYtanie czy skrzynia będzie działająca :P

 

Weź już skończ bo nawet ja mam dość marudzenia a to musi znaczyć że ZDECYDOWANIE już wystarczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carfit a co to ma za znaczenie ;)  Robert jedzie cały sezon, a A-Style ma fajne logo, więc mi to wystarcza :P:)

A to chyba ze tak , to jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie długo będzie 14 dni. W sejmie już  nad tym pracują :biglol:

Ale nie na nocnej zmianie? :)

 

Ja tam się bardzo cieszę, że jest pełen sezon. Auto już znane, doświadczenie znacznie większe niż przed rokiem, teoretycznie lepsza ekipa. Liczę na dobre wyniki, nie kasowałem WRC+ :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie kasowałem WRC+ :).

 

 

poproszę o krótką instrukcję jak wykupić wrc+ ?

Wchodzisz na stronę www.wrc.com, klikasz zakładkę WRC+ i dalej już Cię strona poprowadzi. Poźniej ściągasz sobie na telefon, iPada itd. aplikację i masz nawet mobilnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...