Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mogę, no on to ma niefart.Polozylem się spaćbo juz bylo lajtowo tylko ten krótki kreciolek i koniec dnia. No i masz wstaję rano i od razu zawal serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym rajdzie nie liczmy na pierwszą trójke :) .Te kamienie i w ogóle zdradzieckie drogi........   - na pierwszy raz  czasy generalnie  piękne. Kiedys marzyłem, żeby Polak siedział w pierwzej 10 -ce  świata. A Robert w 10 -ce przeważnie się trzyma.

Szkoda , że nieraz nie do ostatniego OS.

 

Wiecie ,czy auto ucierpiało jakoś istotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK:
"Na pierwszym dohamowaniu bylo bardzo slisko, uderzylismy w betonowegobkloca i postawilo nas na dach. Bylismy w stanie dokonczyc jazde ale na Superstage jest inny regulamin. Jutro jedziemy w superrally. W aucie jest tylko peknieta szyba i uszkodzone tylne kolo. Plan jest taki zeby pojechac do hotelu, zresetowac sie a jutro jest kolejny dzien."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy poczekać na 7 godzinną różnicę czasu.

Na WRC Robert jest 9 w klasyfikacji generalnej, ale kwestia kary chyba jest jeszcze nie rozstrzygnięta.

 

Jednak nauka jest niestety znów bezlitosna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim wczorajszym "normalnym" OSie poszedłem spać wychodząc z założenia ,że na superoesie już nic się nie wydarzy. I dobrze zrobiłem bo bym nie spał pół nocy...strasznie głupi błąd, ale zamieszanie z zamianą kolejności startowej - to tak nie za bardzo do mistrzostw świata, w KJSach to może tak.

 

Ogień ! Trzymamy kciuki dalej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim wczorajszym "normalnym" OSie poszedłem spać wychodząc z założenia ,że na superoesie już nic się nie wydarzy. I dobrze zrobiłem bo bym nie spał pół nocy...strasznie głupi błąd, ale zamieszanie z zamianą kolejności startowej - to tak nie za bardzo do mistrzostw świata, w KJSach to może tak.   Ogień ! Trzymamy kciuki dalej !

Dokładnie tak.

 

Na pocieszenie powiem, że w RBR też potrafiłem położyć rajd na superOSie :P

 

P.S. Już się hejterzy na onetach pobudzili i jadąąąąąąąąąą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po ostatnim wczorajszym "normalnym" OSie poszedłem spać wychodząc z założenia ,że na superoesie już nic się nie wydarzy. I dobrze zrobiłem bo bym nie spał pół nocy...strasznie głupi błąd, ale zamieszanie z zamianą kolejności startowej - to tak nie za bardzo do mistrzostw świata, w KJSach to może tak. Ogień ! Trzymamy kciuki dalej !

Dokładnie tak.

 

Na pocieszenie powiem, że w RBR też potrafiłem położyć rajd na superOSie :P

 

P.S. Już się hejterzy na onetach pobudzili i jadąąąąąąąąąą ;)

Nie czytaj tych głupot! Szkoda czasu i prądu

 

Sent from Nokia 5110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić tym opiniom skoro podaje się info tylko o Kubicy w mediach. Nikt nie poda ,że Mikkelsen urwał koło, czy Neville wydzwonił na pierwszym oesie Monte w beton itd. Stąd opinia ,że dzwoni tylko Kubica, ludzie nie zdają sobie sprawy ,że z czołówki do mety dojeżdża zazwyczaj połowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 6 Prokopa, Kubica ma ponad 3minuty straty, więc top6 imho osiągalne o ile ktoś z czołówki wydzwoni  ;)

 

Zresztą 6, 7 czy 15 niech się uczy  :P

Rajd jeszcze długi.Dużo może się wydarzyć.Byle Kubek jechał już bez przygód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...