Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z zacinającym sie gazem pojawił sie już na 3 oesie , i wiadomo co było przyczyną , natomiast nie mam chyba uprawnień ujawniać co było powodem .

Pewnie 0,7l Finlandii wyturlało sie spod siedzenia i wpadło pod pedał, a Jarek zapięty w pasy nie mógł się schylić i wyciągnąć :biglol:

 

A Edwin nie chce o tym gadać bo to była jego flaszka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne znajdzie finansowanie no i wyjeździ z łatwością swój pierwszy tytuł Mistrza Polski w generalce.

Może z Maćkiem Baranem? :P :P :biglol: :biglol: :biglol: Michał jako rekonwalescent będzie jechał troszkę wolniej, a Maćkowi takie tempo pasuje :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czekamy na filmy

 

Jako jedne z pierwszych pojawia sie tu , z pewnoscia wieczorem , chyba ze cos wycieknie wczesniej to na YT :)

https://www.facebook.com/KubicaOfficial?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie denerwuje to obśmiewanie Michała K... Może nie jest wybitny, może nieraz coś tam powiedział, ale ja pamiętam jak tuż po wypadku był w TVN24 i bronił RK przed najazdem "wszystkoznawców".

Niech się rehabilituje i wraca za kółko. Życzę mu jak najlepiej :)

 

edit: doprecyzowując nie chodzi mi o to forum, ale ogólnie. Czytając komentarze głównie na FB ale nie tylko.

Edytowane przez DriverX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie denerwuje to obśmiewanie Michała K... Może nie jest wybitny, może nieraz coś tam powiedział, ale ja pamiętam jak tuż po wypadku był w TVN24 i bronił RK przed najazdem "wszystkoznawców".

Niech się rehabilituje i wraca za kółko. Życzę mu jak najlepiej :)

 

oo właśnie, życzmy mu szybkiego powrotu do ścigania i może będziemy mieli wiecej swoich w imprezach światowych, tak jak w skokach Biegun, Stoch i Ziobro - zwycięscy konkursów w tym sezonie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie byłbym taki pewny

A kto może mu zagrozić? No chyba nie Wojtek Chuchała w niekonkurencyjnym sprzęcie. Prosty przykład ostatnie 2 Rajdy Polski. Kościuszko jechał w innej lidze niż reszta naszych matadorów. Nie ma Kajtka, nie ma kozaków. To smutne, ale to niestety prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szokers jakbyś zbił 2 biegi przy wciśniętym gazie to obroty skoczyły by na... Daleko za czerwone pole ;)

 

Nie no, bez przesady, przy tak krótkiej skrzyni i jego obrotach po hamowaniu raczej zmieściłby się w limicie. ;)

O zbijaniu biegów wspominał Kajtek w jednym z wywiadów, ale nawet na pół-gazie nie mógł tego zrobić.

 

tu widać jak ciężko było i ile było mniejszych i większych "momentów"...

 

 

Porównując "plener" w MC i w Austrii to tak, jakby porównywać GP Monaco do ścigania na torach zaprojektowanych przez Tilke. Naturalnie Robert to nie jest tuzinkowy kierowca (jak to mawia nasz ulubiony komentator) i przestawi się bez problemu na takie warunki. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde przez to, ze w Monte jest wąsko powinno byc Robertowi łatwiej pod pewnymi względami. A na Jannerze po prostu musiał przetestować limit przyczepności w takich warunkach, w Monte trzeba zrobić swoje :P

Nie ma co porownywac tras Jannera z Monte

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie TEN ONBOARD to jest przemistrz.No ale wywiad z Robertem na końcu i jego reakcja na info że wygrał to już jest miazga. :biglol: :biglol: :biglol:

Wczoraj jak oglądałem na nowym fotelu w biurze to strasznie mi pasów brakowało ;):P:Dpost-10170-0-82933700-1389167890_thumb.jpg

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam onbard jest miodzio ale ten reflektor i przystanek ma wszelkie papiery aby zagościć we wszystkich serwisach rajdowych. O strategii ataku w ostatnim OSie nie wspomnę. Uśpił Pecha.

 

A pamiętacie jak kiedyś w Monaco Kubek zmienił na końcu opony i chyba na dwóch kółkach łyknął 6 bolidów ??? Przestali pokazywać lidera przed metą :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A pamiętacie jak kiedyś w Monaco Kubek zmienił na końcu opony i chyba na dwóch kółkach łyknął 6 bolidów ??? Przestali pokazywać lidera przed metą :biglol:

 

to był Singapur 2010

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie jak kiedyś w Monaco Kubek zmienił na końcu opony i chyba na dwóch kółkach łyknął 6 bolidów ??? Przestali pokazywać lidera przed metą :biglol:

 

to był Singapur 2010

 

I z tego co pamiętam kapeć, a nie strategia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...