Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

[ edycja Moderatora ] - serio, aż ciary miałem. tam jakiś przystanek czy coś ledwo minęli jak wracali z pola na drogę... respect!

Edytowane przez szubaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- serio, aż ciary miałem. tam jakiś przystanek czy coś ledwo minęli jak wracali z pola na drogę... respect!

 

ogolnie to ciezko sie bylo polapac ogladajac filmik a co dopiero na zywo kierowac autem... szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja Eurosportu mega sytuacja Roba z reflektorem dreszczowiec roku! Gigant! Kto nie widział ten musi zobaczyć! Jeszcze mi serce wali xd

 

Fajnie by bylo gdyby na fajsbukowej stronie Kubicy pojawil sie pelen onboard, przeciez tam musiala dziac sie rzeznia....

 

A co do podawania pelnego sladu zalogi jestem jak najbardziej za, jezeli tylko kontrakt na pelny sezon zostanie zaklepany. Nawet komentator ES wtracil odnosnie tego swoje 3 grosze i trzeba przyznac, ze mial absolutna racje. Nie z tym Mackiem to z drugim. GO FOR IT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalił świat doboru opon do góry dyframi ;)

Już nie przesadzajmy, to było na zasadzie wszystko tylko nie slicki;)

Pozatym to Citroen chyba rok temu pierwszy raz zastosowal tego typu ukladanki oponiarskie a dokladniej Loeb. W zeszlym roku na Monte wymyslil zeby kolce zalozyc po jednej stronie samochodu bo zakretow bylo wiecej akurat w przeciwna. Chlopaki z konkurencji ostro sie zdziwili, ale przyjelo sie to i jest czesto stosowane (na krzyz i na strony).

 

Było zdaje się nawet wcześniej stosowane, w czasie Monte w ramach IRC.

 

 

Mam nadzieję, że chłopaki będą razem jeździli cały 2014, a także następne sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nad czym się tu zastanawiać , jechał na kombinacji opon w które dwukrotny mistrz świata nie wierzył , mial big off po drodze , połowę odcinka przejechał po ciemku i wklepal liderowi 30 sek :) przecież to chyba mówi samo za siebie ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że kamera nie oddaje dokładnie tego co widzi kierowca (w sensie kierowca widzi więcej), więc może te światła nie były takie niezbędne. Nie włączyli też elektrowni jak tylko im ostatecznie puknięty reflektor odpadł - ale może nikt już nie zaprzątał tym sobie głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...