Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Domso, pamietaj że w Finlandii kilka wurców z niezłymi kierownikami popadało z różnych powodów ;) Jeśli tym razem będą jechać bez przygód, to może nie być już tak różowo, ze względu na dysproporcje sprzętowe, które na suchym asfalcie będą bardziej uwydatnione, niż na szutrze... Ale życzę mu jak najlepiej!! :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci sie udalo ten film odpalic?

Wczoraj mnie wywalało, a dzisiaj jest ok

 

Domso, pamietaj że w Finlandii kilka wurców z niezłymi kierownikami popadało z różnych powodów Jeśli tym razem będą jechać bez przygód, to może nie być już tak różowo, ze względu na dysproporcje sprzętowe, które na suchym asfalcie będą bardziej uwydatnione, niż na szutrze... Ale życzę mu jak najlepiej!!

Wrce z niezłymi kierowcami padają na każdym rajdzie, więc padną i w Niemczech. Też nie zgodziłbym się z dysproporcjami sprzętowymi większymi na asfalcie niż na szutrze. Szuter trochę wybacza, a na asfalcie trzeba zegarmistrzowskiej precyzji, której Robertowi nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole to kto gdzie byl?

 

Szwagier i ja:

1 dzien: park serwisowy i SSS Killeri

2 dzien: 2x Mokkipera + Jyvskyla na uzupelnienie zapasow :P

3 dzien: 2x Ouninpohja i powrot

 

W parku serwisowym spotkalismy Alexa i Carfita, chcociaz nie mialem pewnosci na 100%, czy to Carfit, zanim nie zapytalem, bowiem tylko z forumowych zdjec kojarzylem. Calkiem mozliwe, ze sie z kims z forum minelismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie na asfalcie w rownej walce Robert klepnie pare Wurców, nie wiem dokladnie ile startuje, nie patrzylem na liste startowa WRC, ale napewno bedzie mial duzo mniejsza strate niz na szutrze. No i wiekszosc czolowki WRc to jednak spece od luznego, a na asfalcie nie ogarniaja az tak mega tych detali w technice jazdy, ktore Robert ma naturalne. No i linia jazdy :)Przypomnijcie sobie, ze w Du Var 2010 Robert Clio s1600 klepnal Wurca i kilka s2000 na mokrym :)

 

Jeszcze 2 tyg. nie moge sie doczekac :)

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ouninpohja:

9:01 widać moją jedną flagę, druga jest poniżej ale nie widać. Ten najwyżej stojący na pieńku to Ja :evil2:

Drugi przejazd to tam, gdzie na hopie z lądowaniem na prawe przednie koło Ingrassiemu się głos załamał 9:15, ;)

 

Mokkipery nie mogę rozszyfrować, Solberg jedzie za szybko i zbyt dziko :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewną taką nieśmiałością, z racji zbliżającego się Deutschland, zwracam się do naszego rajdowego obieżyświata carfita o kilka praktycznych porad związanych z tym rajdem. Myślałem o PW, ale ta wiedza przyda się pewnie większej ilości osób. Byłem tam tylko raz, w 2010, więc pewną wiedzę już mam, ale po kolei: -czy w trakcie testowego zespoły rozkładają się w okolicach trasy, czy też wracają do Trieru,-czy w trakcie testowego zawsze są jakieś dodatkowe cuda (po czasie w relacji z 2010 widziałem pokazy FMX - trochę było żal, zawsze to dodatkowy well),-czy można zaufać oficjalnym miejscom wskazanym przez organizatora czy raczej szukać czegoś na własną rękę. W Polsce jak jest - wiadomo. W Niemczech wierzyłem w organizatora.-w której części Arena Panzerplatte są fajne, szybkie partie z hikelsteinami? ostatnio byliśmy na Ginie i przyległościach, ale wg mnie oprócz tłumu ludzi nie ma tam nic ciekawego, a sama Gina wychodzi najlepiej na zdjęciach, a nie do oglądania na żywo.Dodatkowo - czy w tym roku przewidziana jest jakaś autograph session w serwisie czy wszystkie tego typu historie raczej odbędą się w Kolonii. ufff-z góry dzięki za odpowiedź

Edytowane przez przymar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz siedze jak na szpilkach , i sie nie moge doczekac czwartku zeby jechac na jeden z moich ulubionych rajdów :)

Juz wiem o tym , ze bedzie mnóstwo kibiców z polski :) oj bedzie sie działo , to chyba bedzie najtanszy wyjazd w sezonie .

Samolot 287 zł w dwie strony , samochód na 4 dni czwartek-poniedziałęk 690 zł za całośc z full insuarnce , navi , klasa Golf VII , Megane , astra , Hotel 4* 900 na osobe za 4 dni w apartamencie , bo nie było juz zwykłych pokoi . Ale po Finlandi , to te ceny jak za darmo ;)

Aha jak ktos chetny to juz pomału szykuje rajd Francji Alzacja , i Catolonia :yahoo:

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jak ktos chetny to juz pomału szykuje rajd Francji Alzacja

 

Jedziemy na Rajd Francji większą (forumową) grupą. Myślę że na miejscu jakoś możemy się zdzwonić i gdzieś spotkać :)

 

jestem jak najbardziej za !!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...