Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mamy zapowiedź Monte Carlo.

W sumie ciekawa manipulacja: pokazują auto Kubicy na starcie, wrzucenie biegu i zamielenie kołami to już inne auta (Michelin) i potem znowu RK jak gdyby nigdy nic. Unikają Pirelli jak mogą :)

A co maja robić? Michelin jest sponsorem, oficjalnym dostawcą opon i oczekuje za to odpowiedniej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm malowanie faktycznie nie ma podejścia do zeszłorocznego ale wyglada faktynie niekompletne jak by na kogoś czekało

Btw jestem niesamowicie ciekaw jak wypadnie tempo nowego Hyundaia.VW zapewne nie inwestował w Polo 2016 wiec moze to byc pozytywna niespodzianka.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ochrona podczas testów jak auto jest juz oklejone w barwy bojowe inaczej trzeba by odklejac od nowa.

Podobno Robert jednak zgłoszony na Szwecję !

 

Jak inaczej można sobie wyobrazić tę "furtkę".Dzwoni szef rajdu Szwecji i mówi : Panie Robercie , wprawdzie zapomniał Pan się zgłosić na rajd ale ja Pana zapisuję bo chcę żeby przyjechało więcej kibiców a potem się ewentualnie jakoś wyłgam ?  :biglol:

 

PS. Skończyły się już te testy ?

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnus Säfström @MagnusSafstrom 7m7 minutes ago

BREAKING NEWS: @voiceofrally Kubica on the entry list @RallySweden Story by @VF_se

 

Jaki rollercoaster...

 

Tutaj źródło, jeszcze nie sprawdzałem: http://www.vf.se/sport/bilsport/kubica-till-svenska-rallyt

 

E: możliwe, że to jest to co wczoraj

Edytowane przez MadYarpen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Robert cały czas będzie na liście, dopóki organizator nie opublikuje oficjalnej listy startowej. Jednak wynik na Monte może mieć znaczenie- jeżeli będzie dobry, to na pewno zwiększy motywacje potencjalnych sponsorów, aby fundnąć Robertowi start. Po Szwecji jest długa przerwa, także będzie można spokojnie myśleć i rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, Robson chyba mocno potestował tego drugiego dnia. Dobrze, może wyniknie z tego jakaś przewaga. No i dobrze ,że fura nie draśnięta bo do dnia rajdu niedługo a może jakieś nastawy zawieszenia itp. powinny być dokładnie takie jakie sobie Robert właśnie wypracował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...