Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się tylko sytuacji, gdy kopaczom się przyfarci i Lotos postanowi oprzeć reklamę o piłkę.

 

Zawsze jest "Grupa Azoty " która rośnie w siłe , a prezes to mega człowiek ! :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obawiam się tylko sytuacji, gdy kopaczom się przyfarci i Lotos postanowi oprzeć reklamę o piłkę.

 

Zawsze jest "Grupa Azoty " która rośnie w siłe , a prezes to mega człowiek ! :)

 

 

Zatem oby pozostal na swoim miejscu po wyborach!

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, jak kierowca takiej klasy, na zapoznaniu, gdzie prędkości są ograniczone może tak rozbić auto??  :huh:

 

http://wrc.net.pl/australia-bez-ostberga/

 

Normalnie jestem w szoku jak bezmyślny jest Ostberg  :mellow:

No ale piszą że wywalił w ciężarówkę co jechała nie swoim pasem. Raczej durny "kangur" jechał jako król szosy i wszystko miał głęboko w poważaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostro. W sumie to Ostberg nie wspomina nic na temat poruszania się po zlej stronie drogi. Najważniejsze, ze sa cali. :)

The Citroen World Rally Championship driver posted a message on his Facebook page to confirm details of the accident.

 

"We had an accident on the recce today," he wrote.

 

"We met a big truck on the last stage.

 

"The road was too narrow and there was no way to avoid a crash.

 

"We have been taken care of by medical staff at the local hospital.

 

"We are OK, no serious injuries."

 

Wysłano z urządzenia mobilnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy co pokaże Stefan na szutrze. Ja obstawiam tempo na poziomie Bertelliego.

Swoją drogą to można tak wskoczyć za kogoś w ostatniej chwili ? Wcześniej myślałem, że można zmienić tylko kierowcę, albo pilota, a nie całą załogę.

Tempem Bertelliego to on bedzie jechał na dwóch kapciach.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, FIA wydała zgodę. Tak to wygląda w regulaminie

https://pbs.twimg.com/media/COenTyYUwAAoC7w.jpg:large

 

Lefebvre jak do tej pory nie pokazywał niczego szczególnego na szutrze. Nie miał podejścia do Nassera, Protasova, Ketomy, Lappiego i innych. No ale zobaczymy, może w jego przypadku przesiadka do wurca zadziała na korzyść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo młody chłopak prędkość ma i nie ma co do tego żadnych wątpliwości na szutrze zapewne tez sie rozjedzie ale widac ze podchodzi z głowa do tematu a nie na chura dlatego moze wyniki nie sa oszałamiające gdyż woli zrealizować założenia i oczekiwania teamu niz pokazać prędkość na pierwszym odcinku a potem rozbić auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo młody chłopak prędkość ma i nie ma co do tego żadnych wątpliwości na szutrze zapewne tez sie rozjedzie ale widac ze podchodzi z głowa do tematu a nie na chura dlatego moze wyniki nie sa oszałamiające gdyż woli zrealizować założenia i oczekiwania teamu niz pokazać prędkość na pierwszym odcinku a potem rozbić auto ;)

 

No to będzie szybki czy nie ?  :biglol: bo z jednej strony piszesz że z dwoma kapaciami będzie objezdzał Bertelliego , a z drugiej że młody chłopak i będzie realizowal załozenia zespołu .

Ja stawiam że bedzie w totalnym ogonie WRC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze ty był byś szybszy od Bertelliego jak by ci dali szanse ;)

Chłopak dostał wlasnie życiowa szanse wiec zapewne dwa razy pomyśli jak ja wykorzystać.

Plus pierwszy raz na szutsze w WRC i w zupełnie nowym rajdzie wiec nie spodziewał bym sie ze bedzie w pierwszej trójce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze ty był byś szybszy od Bertelliego jak by ci dali szanse ;)

Chłopak dostał wlasnie życiowa szanse wiec zapewne dwa razy pomyśli jak ja wykorzystać.

Plus pierwszy raz na szutsze w WRC i w zupełnie nowym rajdzie wiec nie spodziewał bym sie ze bedzie w pierwszej trójce.

 

Żarciki sobie daruj , lepiej odpowiedz na pytanie …. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo młody chłopak prędkość ma i nie ma co do tego żadnych wątpliwości na szutrze zapewne tez sie rozjedzie ale widac ze podchodzi z głowa do tematu a nie na chura dlatego moze wyniki nie sa oszałamiające gdyż woli zrealizować założenia i oczekiwania teamu niz pokazać prędkość na pierwszym odcinku a potem rozbić auto ;)

 

Czy od przyszłego roku opórcz bycia w pierwszej 10-tce i SS będzie można zdobyć punkty  za realizację założeń i oczekiwań teamu ??? :biglol:

 

PS. A swoją drogą to pałam jakąś sympatią do cytryny za to jak traktuje swoim kierowców. I w tym momencie wspomnę jak dali Robsonowi WRC na RAC za wywalczenie MŚ WRC2. Choć sam start , pamiętacie przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...