Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie mu się udało :) to tutaj koło poszło się [ edycja Moderatora ] ? Gdyby ktoś drzewo ciut dalej posadził to by ładnie dalej pojechał.

Ogląda chyba dużo filmików z Gigi B)

Edytowane przez szubaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mega zadowolony.  Nikt by się nie załozył ,że takie czasy fordem będzie kręcił.  można jechać spokojniej, ale radocha jest z tych czasów  i  reszta wie ,że jest groźny.

Fajnie że wkładacie tu  te filmiki- dzięki  koledzy. niektóre ujęcia z kosmosu. Czekamy, co dalej.


Carfit - przekaż Robowi ,że naszym zdaniem jedzie szybko :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mega zadowolony.  Nikt by się nie załozył ,że takie czasy fordem będzie kręcił.  można jechać spokojniej, ale radocha jest z tych czasów  i  reszta wie ,że jest groźny.

Fajnie że wkładacie tu  te filmiki- dzięki  koledzy. niektóre ujęcia z kosmosu. Czekamy, co dalej.

Carfit - przekaż Robowi ,że naszym zdaniem jedzie szybko :biglol:

szybko???  niech jedzie co jedzie a będzie miazga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo Paaanyy, wczoraj długo po północy tu z Wami jeszcze siedziałem, czekając, czy dotrą chłopaki do serwisu. Dzisiaj cały dzień w galopie byłem, słuchając jedynie wiadomości (a przyznać muszę, że w Radio Wrocław ładnie podawali - bez jakichś głodnych kawałków z szukaniem sensacji) i właśnie przebrnąłem przez wątek a miałem 33 strony do nadrobienia. Nieźle się tu działo i fajnie się to czyta, tyle emocji.

 

Trzymam jutro kciuki za Roberta i Maćka, życząc gumowych drzew i petardy od startu do mety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze było tak, że w relacjach czasu dla driverów spoza czołówki było niewiele. Uważam, że to błąd. No ale jak RK będzie trzymał się w czubie to go pokażą nie raz.

Ale Robert był w czubie. Wygrał 3 oes-y z 6 dzisiaj rozegranych. 50%. A oni co pokazali. Dzwona. Banda i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...