Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Coś chyba Ford pozmieniał w Fieście, ALS brzmi jak w Polo, takie charakterystyczne cykanie.

 

 

"Miesiąc temu nie byłem już kierowcą rajdowym. Dzięki moim partnerom - Lotosowi, Grupie Azoty oraz Pirelli - złożyliśmy zespół w 4 tyg."

Ciekawy fragment, mam nadzieje, że współpraca z Pirelli będzie owocna, a RK naklepie sporo km testowych i poprawi jeszcze bardzie oponki

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mieli chłopaki duuużo szczęścia ,że auto nie zaczęło rolować. Mogło być nieciekawie.TFU

Chyba Kubek też był w szoku bo na koniec nie musiał zjeżdżać z tej skarpy w kierunku samochodów.Tam mógł już wyhamować.Ale szybko się otrząsnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych fragmentów wywiadu z Kubicą wynika, że jednak plan był inny: fabryka.

Nie wiem jak to się dalej potoczy, ale patrząc na dzisiejszy dzień, mam nadzieję, że dobrze się stało. Całkiem nowy team, juz w drugim dniu startów wygrywa 3 OSy w WRC! Musza mieć chłopaki z zespołu niezłą porcję emocji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś oglądał może relację na Motors TV? Jest taki kanał dostępny w UPC - w zeszłym roku pokazywali też WRC i relacje były zdecydowanie dłuższe niż to co pokazał Polsat dzisiaj. Tak z ciekawości pytam bo zupełnie zapomniałem żeby ten kanał sprawdzić dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze jeszcze nie raz Robert w tym sezonie Ogierowi ciśnienie podniesie  i ogarnie te wszystkie przygody, kilka solidnych wynikow, i dalsza taka marna jazda OStberga i się nawrócą w Citroenie :D

 

 

Imo wg mnie mogli wziac Roba za Ostberga. Troche by poobijał fure od czasu do czasu, ale mysle ze sporo odcinków by wygrał i na nosie Ogierowi troche zagrał, a tak Ostberg tylko "czołga" sie w wielu rajdach do mety

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś oglądał może relację na Motors TV? Jest taki kanał dostępny w UPC - w zeszłym roku pokazywali też WRC i relacje były zdecydowanie dłuższe niż to co pokazał Polsat dzisiaj. Tak z ciekawości pytam bo zupełnie zapomniałem żeby ten kanał sprawdzić dzisiaj.

Na Motors TV jest właśnie relacja, bardzo mało reklam, pokazują wszystkich, Kubicę oczywiście też. I trwa to  prawie godzinę.

Polsat porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Opona była pęknięta i szczerze mówiąc mogliśmy stanąć i ją zmienić, ale postanowiłem jechać dalej w ramach testu. Jeśli kiedyś będę musiał jechać na kapciu przez dziesięć kilometrów, będę miał doświadczenie."

 

To jest gość!!!

 

 

Dawaj Carfit, to będzie kozacki dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...