Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to nie ma, na twitterze ktoś rzucił plotę, że RK pojedzie Janner w Trabancie  :biglol:

Ja już się nie napinam, aby tylko był cały program w WRC, a będzie git  :thumbup:

 

Patrzcie jak idzie jak po szynach, zero kontr, o niebo lepiej od Fiesty, czy tam jakiś Polówek 

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Finlandii się na serio Wartburgami rajdują, więc czemu nie Trabant? ;)

 

 

Edytka:

A Latvala dalej kombinuje ;)

 Na takich nastawach może mu być ciężko... dosyć innowacyjne :D

Edytowane przez Beavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze jutro powinnismy cos wiedziec........ jeden z naszych kolegów forumowych wczoraj pisał, ze jutro ma byc news Lotosu

 

wiec albo bedziemy rozpaczać albo się radować :D

wierzcie mi dalej :D;)

 

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , mam serdeczna prośbę , bo co niektórzy w komentarzach posuwają sie ciut za daleko , nie traktujcie mnie prosze jak zródło informacji , czy cos w tym stylu , ja nie jestem menadzerem Roberta , ani rzecznikiem , nawet jak cos wiem wiecej niż 99% ludzi to jest to wiedza dla mnie i prosze uszanujcie to. Jeśli o cos pytacie , lub interpretujecie cos blednie z zakresu WRC to chętnie Wam odpowiem lub naprostuje aby przybliżyć wszytkim ten sport od kuchni ,oczywiscie jeśli mam takowa wiedzę . Natomiast co do samego Roberta sorry , niewiele mogę pomoc .

 

Dziękuje z góry za zrozumienie , ale mam i dobra wiadomość , Robert z pewnością będzie dalej czynny w motorsporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby wątek został zamknięty to dopiero by się działo :D Juz widzę jak maszerujemy z flagami w Gdańsku pod siedzibą Lotosu :D

 

Jeśli to co pisał Carfit jest nadal aktualne (w kontekście zerwania rozmów z PH Sport) to najdalej za 2 dni będzie wszystko jasne :) a mam przeczucie, ze rozmowy z PH Sport nie zostały zerwane teraz nagle tylko jakiś czas temu bo pojawiła się jakąś ciekawsza opcja :) i oby tak bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...