Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Robert niestety w innej lidze. Wiedziałem, że nie powalczy o pudło, ale miałem nadzieję, że będzie dojeżdżał w połowie dychy. Trzeba jeszcze trochę poczekać na doświadczenie i mocno trzymać kciuki. No i z utęsknieniem czekać na asfalty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert niestety w innej lidze. Wiedziałem, że nie powalczy o pudło, ale miałem nadzieję, że będzie dojeżdżał w połowie dychy. Trzeba jeszcze trochę poczekać na doświadczenie i mocno trzymać kciuki. No i z utęsknieniem czekać na asfalty.

 

Dopiero 4 odcinki, jeszcze 20. Za wczesnie na wyciaganie jakichkolwiek wnioskow. Robert napewno wie co robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że Robert jedzie super taktycznie. nie katuje opon, na pełnym luzie. Jutro zaczną się ciąć w czołówce i o wypadnięcie z trasy będzie nie trudno. Nikomu nie życzę źle, ale czołówka w pełnym składzie na pewno nie dojedzie, więc Kubek jak trochę przyspieszy ma nadal szanse, na moim zdaniem, na 6-7 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ walka Mikkelsena z Solbergiem, Solberg jedzie coraz szybciej i gdyby nie bączek na SS2 też byłby w pierwszej 3.

A mi się wydaje że Robert jedzie super taktycznie. nie katuje opon, na pełnym luzie. Jutro zaczną się ciąć w czołówce i o wypadnięcie z trasy będzie nie trudno. Nikomu nie życzę źle, ale czołówka w pełnym składzie na pewno nie dojedzie
też tak myślę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie RK na śniegu jest minimalne,pewnie bardziej musi zaufać wskazówkom zespołu niż swojej intuicji.

Zobaczymy jakie będzie tempo na drugiej pętli.

Myślę,że taktyka i dbanie o opony w takim rajdzie,może przynieść efekty.

Ale zobaczymy to na dalszych odcinkach,oby było dobrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie linka do tej apki WRC, bo wyszukiwarka zwraca kilkadziesiąt pozycji i nie wiem o którą biega :) Android.

http://www.wrc.com/en/wrc/news/february-2014/wrc-app/page/1014--12-12-.html

 

40s straty do lidera to nie koniec świata. Kluczowe będą ostatnie odcinki i stan opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruba przesada ;-)
E tam przesada. W Monte też był w innej lidze. Ale tam razem z Ogierem, Boufierem i Meekiem. Teraz dalej jest z Meeke, ale dołączył do Evansa niestety. Pewnie trochę przyspieszy, ale musimy na wyniki poczekać do następnych rajdów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...