Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze Sołek ma pełny fun:

Cytat za eurosport.onet.pl:

"Na szóstym OS Sołowow uzyskał czas 9:19.7. Na razie gorszy jest tylko Al Qassimi. - Fantastyczny odcinek, pięknie się tu jedzie po tych wspaniałych terenach - skomentował Polak po pokonaniu odcinka. "

Ma jeszcze czas na podziwianie widoków ;):P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień można uznać za bardzo udany, pomimo faktu, że 11. pozycja nie jest może szczytem marzeń. Mimo to tempo i to jak dziś jechaliśmy, biorąc pod uwagę doświadczenie, z jakim przyjechałem do Szwecji, jest zadowalające. Jechało się naprawdę fajnie. Jestem zadowolony, bo nie jest łatwo. Wiem też, gdzie muszę popracować, jeśli chodzi o moją jazdę, bo różnice pomiędzy torem wyścigowym, a szczególnie luźną nawierzchnią w rajdówce są ogromne. Jak jadę zachowawczo, to muszę trochę inaczej ustawiać auto i popracować nad tym, ale to przyjdzie z doświadczeniem. Oby tak dalej. Mam nadzieję, że uda nam się przejechać w Szwecji jak najwięcej kilometrów i na mecie będziemy w równie dobrych nastrojach, jak dziś wieczorem.

 

Robert

 

RK FB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strata RK na kilometrze do zwycięzcy odcinka systematycznie spada. 0,5 sek to jest naprawdę piczy włos biorąc pod uwagę debiut na nawierzchni

po 7 odcinkach jest 0,95 sekundy na kilometrze w plecy co również jest w zasadzie o piczy włos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho piękny wynik, Szwecja jest wyjątkowa . Strasznie dużo lokalnych wymiataczy

prawda..

poza tym jeszcze dłuuuga droga do mety - na pewno jeszcze będą emocje (dziś jakoś w ogóle tak spokojnie było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...