Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

A co ona ma wspólnego z RK ?

 

Chyba tylko karoserię. Zwykle to tak jest,że firmy biorą udział w sporcie aby promować sportowy wizerunek marki. Ford nie oferuje napędu przypominający rajdowy w handlu.Subaru i Mitsu mają dobry napęd i wycofały się z rajdów. Trochę się to wszystko pochrzaniło.Citroen wielokrotny mistrz raczej nie jest postrzegany sportowo.Ale to wywód nie na ten wątek.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda jakoś 9 tytułów nie sprawiło że kupiłem citroena ale Fieste ST mimo że jest fwd i ma niewiele wspólnego z WRC mogę jak najbardziej polecić bo to fantastyczny mały samochodzik !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pogody bardziej treba patrzec okolice Gap i Sisteron bo tam beda jezdzic pierwszze 2 dni. Moulinet i Tourini to to trasy sporo nizej i blisko morza wiec w tym roku sniegu na pewno tam nie bedzie. W Gap bedzie w czwartek w nocy -3 a w dzien +7 i slonecznie. Nowego śniegu nie będzie. Może posypać w piątek na przełęczach a niżej deszcz.

Tak to wyglada na mapie

http://www.acm.mc/do...E DU RALLYE.pdf

Edytowane przez dzioba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba oszkalem co do soboty :unsure: w Sospal we wtorek moze nasypac a w piatek dosypac jeszcze sniegu. We wtorek bede w monaco to zawine troche zobaczyc jak wyglada Turini

 

Media - z włoskiego - średni
raczej pośredni lub liczbie pojedunczej

Medium:

– osoba, która komunikuje się z duchami albo innymi nadprzyrodzonymi siłami. ;):biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie Fiesty rzeczywiście bardzo ładne , ale martwi mnie tylko jeden szczegół : brak logo jakiegoś "grubego" sponsora strategicznego . Nasser już nie będzie "płacił" :( . Żeby tylko nie zbrakło środków w dalszej części sezonu , bo może się to odbić na formie auta :angry: . Mam nadzieje że jak Robert pokaże speeda to zaraz znajdą się sponsorzy dla całego M-Sport'u ( jak chociażby ten Vodafone co to był jedynie żartem )

Edytowane przez PISZONY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może uda się im objechać 2014 na dochodach z R5 i liczą na coś poważnego od 2015? Kto wie, może transmisje TV wypalą i się to uda (nieśmiało myśli o fordzie*)? Wilson nie sprawiał wrażenia bardzo zmartwionego na AIS, więc może nie jest tak źle. Choć i ja chciałbym żeby mieli jakiegoś konkretnego sponsora...

 

* w przyszłym tyg. ma być na nowej stronie wrc.com (ciekawe czy livetiming się poprawi, np. w stronę ERC...) podcast z wywiadem z Gerardem Quinnem. Ma być podobno coś na temat tego jak Ford widzi przyszłość w wrc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...