Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Delacour ma wystąpić WRCem w Monte... Skurczybyk jeździł jeszcze przed Colinem, w Monte startował jak Ogier dopiero sie urodził

No i prawo jazdy robił na starych zasadach i dlatego nie wygra :) .

@@maniujr,

No w tych nowozytnych czasach jeden pies czy se kupimy forda czy hiundaya :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że Kajto już trenuje...Ciekawe jak RK.

 

https://www.facebook...690821690951102

jestem wstanie położyć głowę, że RK nie odpoczywa, tylko albo [ edycja Moderatora ] ćwiczy na symulatorze, albo jest gdzieś np. na testach.....

obecnie to rzeczy, któremu przeszkadzają to:

1. Że musi spać

2. Że musi jeść

3. Przejazdy z miejsca na miejsce - to zabiera czas ..

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System do łopatki nie jest jeszcze gotowy chyba

To ciekawe jak pojedzie 6 stycznia Rajd Janner :P

 

To na pewno nie przez to ;)

Robert w wywiadzie dla Eryka powiedział "jezeli zdazymy z systemem to pojadę Janner"

 

 

 

ps. w ostatnich dniach na fejsie to jakieś piekło się rozpętało :S Kajtofanatycy z kazdej strony pociskaja jak to Kajto Roberta na Janner zmasakruje, boszzzzz.........

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System do łopatki nie jest jeszcze gotowy chyba

To ciekawe jak pojedzie 6 stycznia Rajd Janner :P

 

To na pewno nie przez to ;)

Robert w wywiadzie dla Eryka powiedział "jezeli zdazymy z systemem to pojadę Janner"

 

 

 

ps. w ostatnich dniach na fejsie to jakieś piekło się rozpętało :S Kajtofanatycy z kazdej strony pociskaja jak to Kajto Roberta na Janner zmasakruje, boszzzzz.........

dal link jak możesz bo nic takiego nie znalazłem, ps to co wiszę ci dobra łisky co ??

słowo się rzekło dawaj adres na pv do wysyłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego ,że RK jedzie tam na trening... kto wie czy nie kolejny raz z nowym pilotem się układać więc gadanie o jakimś objeżdżaniu się z Kajtkiem są średnio na miejscu. Generalnie są nie na miejscu bo powinniśmy się cieszyć ,że obaj jadą tak wysokiej rangi rajd w topowych autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie są nie na miejscu bo powinniśmy się cieszyć ,że obaj jadą tak wysokiej rangi rajd w topowych autach.

Otóż to.

W końcu mamy dwóch świetnych reprezentantów. Tu się nie ma o co sprzeczać. Tu trzeba kciuki zaciskać. W jednej pięści za jednego, a w drugiej za drugiego...

 

 

Tylko jak wtedy pracować? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinniśmy się cieszyć ,że obaj jadą tak wysokiej rangi rajd w topowych autach

Oto, to, z tego się najbardziej cieszymy. A fanatyczni kibice poszczególnych Panów zawsze będą ziać niechęcią do przeciwnika, wbrew idei tego sportu. Ale tak już jest od zawsze, tylko nazwiska się zmieniają.

Nam pozostaje kibicować Kajtkowi w ME, a Robertowi w WRC. Na Janner z rozkoszą popatrzę jak rywalizują.

Zacznijmy od tego ,że RK jedzie tam na trening.
On zawsze jedzie na trening ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie naprawde cieszylem, ze Kajto dostał sezon w ERC. Dwie polskie załogi w ERC i WRC... super. Ale jak zacząłem przegladac reakcje na fejsie i w roznych zakatkach no to nie wiem... smutno ? mi sie zrobiło.. komentarze w stylu "kubica jest przereklamowany", "kubica nie ma szans z Kajto", "Kajto powinien jezdzic w WRC zamiast Kubicy !" Co ciekawe z "obozu" kibiców Roberta płynie pozytywna reakcja na starty Kajta w ERC, no ale coz tak to juz jest...

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego ,że RK jedzie tam na trening... kto wie czy nie kolejny raz z nowym pilotem się układać więc gadanie o jakimś objeżdżaniu się z Kajtkiem są średnio na miejscu. Generalnie są nie na miejscu bo powinniśmy się cieszyć ,że obaj jadą tak wysokiej rangi rajd w topowych autach.

Otóż to mamy dwóch kierowców typowanych fo zwycięstwo więc jak tu się można o coś spierać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to mamy dwóch kierowców typowanych fo zwycięstwo więc jak tu się można o coś spierać....

 

Widać, że dawno w Polsce nie byłeś :biglol:

 

Bo my mamy tak, że jednoczymy się tylko przy kataklizmach a tak to zawsze fight na sztachety z byle powodu :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zacząłem przegladac reakcje na fejsie i w roznych zakatkach no to nie wiem... smutno ? mi sie zrobiło.. komentarze w stylu "kubica jest przereklamowany", "kubica nie ma szans z Kajto", "Kajto powinien jezdzic w WRC zamiast Kubicy !" Co ciekawe z "obozu" kibiców Roberta płynie pozytywna reakcja na starty Kajta w ERC, no ale coz tak to juz jest...

 

hejters gona hejt... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...