Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.bbc.co.uk..._medium=twitter

 

"Myślę, że jedyną osobą, która będzie mogła ocenić co mogę za kółkiem, jestem ja. Powrót do F1 jest marzeniem, celem, ale na tę chwilę jest bardzo trudny. Powiedział bym, że prawie niemożliwy. Byłbym w stanie odbyć sesję testową autem F1 na jednym czy dwóch torach, ale nie ma sensu tego robić dla samej jazdy. Nigdy nie podejmę się czegoś, jeżeli nie będę w 100% przygotowany. Jeżeli pewnego dnia rzeczy się poprawią, wtedy zobaczymy. Teraz koncentruję się na rajdach. Jeżeli w nich zostanę, to będę chciał przejechać cały sezon. Będzie to jednak duże wyzwanie. Jedną z opcji jest powrót do wyścigów. Na pewno nie będą to single seatery. Nie mam jeszcze jednak jasnej wizji tego, co będę robił" - powiedział Kubica.

Edytowane przez canmaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden żarcik :biglol:

"Kubica nie musi nic udowadniać...

Kierowca Citroena Khalid Al Qassimi namawia Roberta Kubica, aby nie myślał o osiągnięciu jak najlepszego wyniku podczas Rajdu Wielkiej Brytanii. - Presja mu nie pomoże - uważa Emiratczyk."

Pewnie, że nie musi, jedzie potrenować :P

...znowu :D

Edytowane przez skiba STI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wystarczającej siły, żeby kontrolować jednomiejscowy pojazd

 

Mam pytanie do obcykanych - czy bolid wymaga jakiejs wiekszej sily do prowadzenia od rajdowki, czy moze wypowiedz ta jest w kontekscie tego, ze jednak w wyscigu te kilkadziesiat okrazen trzeba zrobic, czy moze przeciazenia, czy jak rozumiec ta odpowiedz? Przyjmuje takze bledne tlumaczenie/zrozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed Walią tylko RK miał dzien testow, Dani i Miko bez testow.

 

Najnowsza wypowiedz Khalida swiadczy o tym, ze to koniec Miko i Daniego w Citroenie

 

http://www.sportowef...stowac-z-kubica

Oni sa poprostu posrani ze strachu :biglol: bo jak wytlumaczyc takiego Robiego ktyory ma bardzo duze ograniczenia ruchowe i praktycznie jedzie 1 reka jak jechal w takim pizdziku WRC2 i deptal im po pietach to co dopiero jak bedzie mial maszyne rowna im :biglol: dlatego taki Hirvonen juz sie obawia co moze byc i gada o jakichs nierownosciach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin to pod jednym względem to będzie chyba najgorszy Twój wyjazd w tym roku... Jedzenie :)

 

Premo , zapewniam Cię ze gorszego żarcia jak w Finlandi to trudno sobie wyobrazic :) . W U.K. byłem kilka razy wiec wiem ze nie ma szału , ale da sie wytrzymać . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ale w f1 jest wspomaganie, wiec stawialbym na tlumaczenie, w wrc na szutrze kiera trzeba zasuwac mocno wkoncu

nie jestem pewien tego wspomagania.....a jezli nie ma to pamiętam ze jak jeździłem gokartamu kilkanaście okrążeń to pozniej nie czulem rąk ze zmęczenia wiec moge sobie tylko wyobrazić co by bylo w F1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do obcykanych - czy bolid wymaga jakiejs wiekszej sily do prowadzenia od rajdowki, czy moze wypowiedz ta jest w kontekscie tego, ze jednak w wyscigu te kilkadziesiat okrazen trzeba zrobic, czy moze przeciazenia, czy jak rozumiec ta odpowiedz? Przyjmuje takze bledne tlumaczenie/zrozumienie.

Tak na moje proste rozumowanie - weź taboret i pokręć nim jak kierownicą przed sobą na prawie wyciągniętych rękach, potem zrób to samo na ugiętych w łokciach o 90° i rozszerzonych na boki - który sposób był łatwiejszy? Myślę, że problem leży w tym, że pozycja jaką wymusza bolid F1 powoduje, że Robert nie ma wystarczającej siły by kręcić kierownicą przez cały wyścig. Ale to takie tylko własne przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...