Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy zapadnie decyzja dotycząca twoich planów na następny sezon?

Powiedziałem, że zadecyduję o tym po Rally GB i postaram się tak zrobić. Czas ucieka. Jeżeli chcę pójść naprzód w rajdach, wówczas muszę podjąć decyzję. Utrata pilota mi w tym nie pomaga. Muszę kogoś znaleźć - liczę, że Michele okaże się właściwą osobą - jeżeli chcę pozostać w rajdach. Ale jeżeli nie, wówczas zawsze mogę wrócić tam, skąd przyszedłem. Myślę, że niektórzy z radością powitaliby mnie z powrotem na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką refleksję, że ta sytuacja pokazuje podejście naszych sportowców(nie tylko motorsportu) do ich pracy. Nikt nigdy nie poświęcał tyle czasu i pracy co Robert i dlatego nasz sport ma takie sukcesy jakie ma. Robert pokazuje że do sukcesu na najwyższym poziomie konieczny jest talent, ale przede wszystkim tytaniczna praca, podporządkowanie całego życia temu co robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, że Maciek odpuścił bo juz mu sie nie chce, napewno sobie to dobrze skalkulował. Jeżeli ma go nie byc przez 300 dni w roku w domu to ani biznesu nie przypilnuje ani swoich dzieci. A jeszcze jak chce kończyć karierę, chce z czegoś żyć a w rajdach rożnie płacą to na dokładkę rozchwiany Robert do dzisiaj nie wie co chce robić w przyszłości no to Maciek zrobił jak zrobił. Także nie ma co wieszać psów na nim, widocznie tak miało byc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, że Maciek odpuścił bo juz mu sie nie chce, napewno sobie to dobrze skalkulował. Jeżeli ma go nie byc przez 300 dni w roku w domu to ani biznesu nie przypilnuje ani swoich dzieci. A jeszcze jak chce kończyć karierę, chce z czegoś żyć a w rajdach rożnie płacą to na dokładkę rozchwiany Robert do dzisiaj nie wie co chce robić w przyszłości no to Maciek zrobił jak zrobił. Także nie ma co wieszać psów na nim, widocznie tak miało byc ;)

Polać mu dobrze gada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...