Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Też mnie kiedyś irytował brak wiadomości o rajdach w masmediach, ale do tego przywykłem i teraz mnie to nie denerwuje. Po prostu Rajdy to sport o pewnej "elitarności" i nawet cieszę się, że piłkarski Ziutek nie wali tłumnie na oesy. Niech media mają swoje Tańce z małpami i inne talent schowy i piłkę najgorszej kadry świata rzecz jasna, a my w wąskim gronie będziemy świętować mistrzostwo wybitnego Roberta.

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak tam Carfit się trzyma, bo się nie pokazuje :D

 

http://sport.tvp.pl/...j-byc-nie-moglo

 

 

Na wbicie szpileczki w znawców, zawsze znajdzię sie dobry moment :biglol:

Napewno teraz odpoczywa bo sie zmeczyl jk nosil Robiego na rekach pzez cala noc :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gotowy na następny krok do WRC?

"Nie wiem. Myślę że na szutrze będzie bardzo ciężko. Powiedziałbym, że na asfalcie na niektórych odcinkach byłoby łatwiej. W Hiszpanii nawet przy pierwszych przejazdach tempo było bardzo dobre. Oglądając zapisy z kamery pokładowej z odcinka El Priorat, z drugiego przejazdu myślę, że były to 42 kilometry bardzo dobrej jazdy. Naprawdę fajnej, jeśli wziąć pod uwagę, że po raz pierwszy widziałem ten odcinek wczoraj. Rajdy to jednak nie jeden odcinek. To doświadczenie. W 80 procentach - wiedza, jak zmieni się droga, jaki jest poziom przyczepności. Gdy po raz pierwszy przystępujesz do rajdu niemożliwa jest walka z czołowymi kierowcami WRC, ale trzeba dawać z siebie wszystko. jeśli mam być zadowolony ze swojej jazdy muszę w nią włożyć jeszcze wiele pracy, bo jestem bardzo wymagający względem siebie."

 

 

 

WRC dawac onboard z tego odcinka ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica to jednak niekoleżeński kłamczuch i oszust.

Pamiętacie jak na początku sezonu zapewniał : eeee tam, ja tylko będę się uczył, testował, nabierał doświadczenia, poznawał. A w sumie to jakaś tam rehabilitacja.

Pewnie wszyscy mu uwierzyli, a On ich po kątach porozklepywał (znaczy po zakrętach).

I co teraz ? Powie chociaż przepraszam ? Że w sumie to mistrzostwo to niechcący i tak przypadkiem ?

:D

A ja życzę mu i sobie i nam wszystkim, żeby w przyszłym sezonie "potestował" sobie F1 1.6 turbo, na przemian z WRC. I żeby wsadził Vettelowi ten jego paluszek do nosa.

A po zdobyciu mistrzostwa w przyszłym roku w WRC, też niech mówi, że to niechcący i On nie wie jak to się stało….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak troszkę OT, ale dla Vettela to będzie ostatni tłusty sezon, bo chodzą pogłoski że Newey chce odejść z F1 do Pucharu Ameryki i ciekawe gdzie sobie wtedy Sebastianek swój paluszek wsadzi ;):P:D

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxRally napisało, że jakby mieli wybierać skład dla Citroena to by postawili wszystko na jedną kartę . Kubica - Meeke. Pozostali kierowcy mieli już okazje do pokazania się i pokazali, ale nie tyle by mysleć o walce z Volkswagenem. Potrzeba swiezej krwi, ktora nie boi sie podjac ryzyka

 

http://www.maxrally.com/2013/10/28/the-maxrally-catalunya-wrap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica to jednak niekoleżeński kłamczuch i oszust. Pamiętacie jak na początku sezonu zapewniał : eeee tam, ja tylko będę się uczył, testował, nabierał doświadczenia, poznawał. A w sumie to jakaś tam rehabilitacja.

 

 

 

q807.jpg

 

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też obstawiam miejsce 3-5, ale Robert już niejednokrotnie nas pozytywnie zaskakiwał więc kto wie ;) .

 

I po cichu liczę, że na drugich przejazdach (jeśli takowe są w tym rajdzie) uda mu się wygrać choćby jeden OS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też obstawiam miejsce 3-5, ale Robert już niejednokrotnie nas pozytywnie zaskakiwał więc kto wie ;) .

 

I po cichu liczę, że na drugich przejazdach (jeśli takowe są w tym rajdzie) uda mu się wygrać choćby jeden OS.

 

Robert ma potencjał na mistrza świata ale zejdzmy na ziemię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze RK jest kosmitą, ale imho jednak was trochę fantazja ponosi. Szutry a do tego tak zdradzieckie jak w GB to nie jest dobre miejsce na debiut w WRC. Na asfalcie, moze w Finlandii byłbym spokojny o dobry wynik czyli top5, ale mgła, błoto i wąskie angielskie szutry to inna bajka. Każdy oesowy wynik w top5 przy pełnej jadącej stawce to bedzie kosmos. Będę sie cieszył jak dojedzie bez problemów

 

Od razu zaznacze ze chętnie przyjme baty za pomyłkę w typowaniu i pudło biorę w ciemno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...