Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądnąłem dzisiaj na Onecie wypowiedź Kajetana i muszę powiedzieć, że nie wiem co myśleć o Robercie.

Wiem, że Robert nie miał w tym rajdzie nic do ugrania, jechał głównie dla kibiców, ale nie musiał aż tak tego okazywać publicznie. Wiadomo też, że idą za tym koszty, ale w takim razie mógł zaprotestować i po prostu nie wystartować. Być może ta awaria to był taki pstyczek od losu :unsure: .

Z kolei wypowiedź Kajto, który co prawda walczy w RMSP i pewnie zależy mu na zwycięstwie, pokazuje, że pomimo warunków można czerpać radość ze ścigania się i dobrze się bawić. No chyba, że ta R5 jest aż taka fajna :P

Żeby nie było jestem wielkim fanem Kubicy, ale tym razem trochę mnie rozczarował. Z kolei bardzo podoba mi się nastawienie Kajto i z całego serca życzę mu zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB: "In the middle of the stage, the rear damper is broken. I am driving as fast as I can, I try to save the mechanique as some parts are really bumpy. It is not easy, it is okay. I have at least 3 good dampers. The gap is now quite big, I think 17-seconds, I will try."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...