Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

A tak swoją drogą to jestem bardzo ciekawy, jak Citroen odbiera wypowiedzi Roberta że robi wszystko aby wrócić do F1? Może to ma jakieś znaczenie ze Cytrynka troszkę "gorszej" jakości, bo przyszlosciowo i tak od nich odejdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Top levela to im sporo brakuje , to nie jest zespół fabryczny !!!!! jak niektórzy myślą

Edwin, możesz przybliżyć temat? Wyczytałem już dziś, że to firma PH Sport (na powrotroberta.blogspot.com), ale do tej pory nikt o tym nie pisał, a google podaje wiele artykułów z "fabrycznym zeposłem Citroena" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Top levela to im sporo brakuje , to nie jest zespół fabryczny !!!!! jak niektórzy myślą

Edwin, możesz przybliżyć temat? Wyczytałem już dziś, że to firma PH Sport (na powrotroberta.blogspot.com), ale do tej pory nikt o tym nie pisał, a google podaje wiele artykułów z "fabrycznym zeposłem Citroena" ...

 

PH sport to nic innego jak prywatny zespół ( udziałowcem jest S. Loeb :) ) który ma wsparcie techniczne i błogosławieństwo Citroen Racing, tyle i aż tyle . To nie jest instytucja charytatywna , oni maja zarabiać i dostają kasę od sponsorów takie sa fakty , a jak i za ile jest skonstruowana umowa tego sie nie dowiemy . Trzeba byc świadomym , ze większa ilośc km , dzwonów , uszkodzeń , testów , uszczupla mocno budżet . Miejcie na uwadze ze koszt przeglądu rewizji silnika pewnie co ok 1000km oesowych to pewnie ok 50k euro , a gdzie reszta ? skrzynia , napędy , zawias , odbudowy aut po dzwonie itp. A auta sa dwa , jeden asfaltowy drugi szutrowy . To sa naprawdę grube miliony euro na taki sezon jak ma Robert w planach ,resztę sobie odpowiedzcie sami . :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być głosno i jest. Lotos na antenie ME i MS. Każdy o tym gada. U mnie w pracy miłośnici solarki i energetyków też o tym gadają. Nikt by nie zainwestował takich pieniędzy w

laika. Powiedzmy sobie szczerze , RK jest swietnym kierowcą ale czy rajdowym?????

Znali jego przeszłość w rajdach i musieli brać pod uwage jego doswiadczenie czyli bardziej jego brak.

Zapewne komuś sie to niespodoba ale czy na pewno????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...