Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli szef najlepszego od lat teamu szykuje sobie zawodnika z takim wyprzedzeniem to doskonale wie co robi. On i jego inżynierowie potrafią czytać telemetrię i zdają sobie sprawę, jak to teraz wygląda i jak będzie wyglądało po rocznym doświadczeniu na najwyższym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, Twój urlop w Portugalii zaczyna się już na Fafe Sprint, czy dopiero na właściwym Rajdzie Portugalii? :)

 

Niestety na Fafe napewno nie dotre, w świeta bede walczył z połączeniem lotniczym , jest przekichane połączenie w tym roku do portugalii.

A tym czasem Roberta beda uczyc szutrów Loeb i Mikko :thumbup: , a to sie odbędzie w środe czy czwartek w przyszłym tygodniu :)

 

w październiku leciałem do Lizbony i połączenia lotnicze ogólnie nieciekawe. Wszystkie z 1bądź 2 przesiadkami. Jedyne bezpośrednie połączenie miał wtedy LOT, realizowany przez TAP Portugal. Niby TAP to tania portugalska linia lotnicza ale ciepły posiłek i napoje były w cenie ;) nie wiem jak teraz ale mogę polecić to połączenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, Twój urlop w Portugalii zaczyna się już na Fafe Sprint, czy dopiero na właściwym Rajdzie Portugalii? :)

 

Niestety na Fafe napewno nie dotre, w świeta bede walczył z połączeniem lotniczym , jest przekichane połączenie w tym roku do portugalii.

A tym czasem Roberta beda uczyc szutrów Loeb i Mikko :thumbup: , a to sie odbędzie w środe czy czwartek w przyszłym tygodniu :)

 

w październiku leciałem do Lizbony i połączenia lotnicze ogólnie nieciekawe. Wszystkie z 1bądź 2 przesiadkami. Jedyne bezpośrednie połączenie miał wtedy LOT, realizowany przez TAP Portugal. Niby TAP to tania portugalska linia lotnicza ale ciepły posiłek i napoje były w cenie ;) nie wiem jak teraz ale mogę polecić to połączenie ;)

 

W tamtym roku tak lecielismy i rzeczywiscie było ok . Teraz tez tak polece , sroda-poniedziałek liniami TAP z WAW-LIS .

A na Fafe jest tak :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=h2MeDSCnTzs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie cały czas bije z myślami , czy jechac na testy jak go bedzie uczył Loeb i Mikko + Fafe , czy na rajd , bo na obydwa nie da rady :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie cały czas bije z myślami , czy jechac na testy jak go bedzie uczył Loeb i Mikko + Fafe , czy na rajd , bo na obydwa nie da rady :(

 

jedź na testy, zawsze sam czegoś przy okazji się nauczysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie cały czas bije z myślami , czy jechac na testy jak go bedzie uczył Loeb i Mikko + Fafe , czy na rajd , bo na obydwa nie da rady :(

 

jedź na testy, zawsze sam czegoś przy okazji się nauczysz ;)

 

ale boje sie ze beda mnie pytali jak ustawić auto, jakie opony dobrac , czy jakie kliki w amorach , a nie chciałbym tej tajemnej wiedzy przekazac :evil2:

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@carfit, na testach moze byc ciekawsza atmosfera. Więcej oglądania i mniej dojazdów. Możesz zagrać w lotto będąc na miejscu i zostaniesz na rajd :D

Edytowane przez dzioba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carfit, na testach moze byc ciekawsza atmosfera. Więcej oglądania i mniej dojazdów.

 

z pewnoscia, ale emocje inne jak na rajdzie :)

Jak dziś wygram w lotto, to nie bede miał problemu ;)

 

no to nie wygrałem .... :( podatek od głupoty w kwocie 200 zł poszedł sie paść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale boje sie ze beda mnie pytali jak ustawić auto, jakie opony dobrac , czy jakie kliki w amorach , a nie chciałbym tej tajemnej wiedzy przekazac :evil2:

Powiesz, że jesteś na urlopie i cytując klasyka "Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! " :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to kwestia złożenia filmu, tego który zamieścił carfit ale widać na nim taka prędkości ze ja przed monitorem się boje.

ale power!. Nawet onboard Kubicy nie robi takiego wrażenia jak ten Loeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to kwestia złożenia filmu, tego który zamieścił carfit ale widać na nim taka prędkości ze ja przed monitorem się boje.

ale power!. Nawet onboard Kubicy nie robi takiego wrażenia jak ten Loeba.

To już niepowinna Cie dziwić przewaga pare minutowa nad innymi :

)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałe, widziałem :yahoo:

 

 

 

 

:icon_arrow:http://rajdy.autoklu...wej-hopie,48270

 

 

 

 

 

BTW, jest gdzieś, są gdzies wyniki online z Fafe??

 

 

 

 

 

 

 

jeszcze taki shit

:icon_arrow:http://fakty.tvn24.p...ica,314384.html

 

 

do dupy z tym ale jego (RK) wypowiedź

 

 

1:53

 

 

 

miażdży :bowdown::biglol:

Edytowane przez guma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale populistyczna sieczka. Typowa polska mentalność...były sukcesy to wzmianka trwała 15 sekund antenowych, był wypadek....sami znawcy i kilkuminutowy reportaż.....ehhh

Psycholog tez pojechał...F1 to godzina jazdy i to wszystko...no ludzie....a testy,treningi , kwalifikacje to mechanicy załatwiają???

A na końcu Grzyb....mistrz opisu i (nie)legalnych przejazdów.....

Ale mnie takie rzeczy wkur....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...