Skocz do zawartości

Nowy Forum - pytania techniczne i "jak to działa"


ape

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zróbcie tez zakładke aby wystwietlało wszystkie posty w ktorych sie udzialałem bo to fajna sprawa była w poprzednim forum.

po prawej na górze - masz swój nick. Klilknij - drugi link od góry "moja zawartość". Po lewej na dole masz listę swoich topików i postów.

Słabe. To jedna z tych najważniejszych funkcjonalności i nie tylko dla mnie. Poprzednia wersja była badziej user friendly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obrazku opisałem co i jak, poza tym, jak wejdę w dział, to rzeczywiście nie można w żaden sposób zobaczyć tematu od nieprzeczytanego posta, można przejść do ostatniego(ale to też nie jest intuicyjne).

Poza tym, tak jak już ktoś wspominał, dodanie nicka do wiadomości po kliknięciu na nick było bardzo wygodne fajnie by było to przywrócić :)post-6613-0-38914400-1352143779_thumb.jpg

Trzeba wejść w temat klikając na kropkę bądź gwiazdkę - przenosi do pierwszego nieprzeczytanego.

A czy jest mozliwość, że nie zawsze to działa? Mi czasem wskakuje ostatni przeczytany, a czasem cofam się np do roku 2007 i pierwszej strony tematu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z faviconem ?

A co ma być? Jest jaki był...

 

jeszcze taki drobiazg - w dziale Forum Subaru jest cala masa przyklejonych wątków - 16 sztuk. Czy to konieczne? Wchodząc w to forum muszę przewinąć 1,5 ekranu zanim dojde do "normalnych" wątków

Czyścimy.

 

evan, a oznaczyłeś wątki nowego forum jako przeczytane? Na nowym forum licznik przeczytań się chyba wyzerował :)

Nie dla wszystkich wątków zostały przeniesione znaczniki przeczytania.

 

PS emotikony nie dzialaja w podpisie? Patrz moj podpis :P

Spróbuj wyedytować swój podpis i zachować nową wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna zmienic skorke na ciemniajesza, jest dostepna inna, jesli tak prosilbym o porade?

Na razie nie można, może będzie można w przyszłości.

Świetnie,

 

na obecna chwile jest chyba za duzo bieli.

 

dzieki i czekam na modyfikacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić czy wysłane PW zostało odczytane przez adresata? Dawniej było do wysłania / wysłane. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już padła ostateczna odpowiedz, ale nie zauważyłem, więc jeszcze dopytam - jest w ogóle opcja na przywrócenie widocznych pomuków w formie, jak to było w poprzedniej wersji forum?

Jest, ale pewnie chwilę nam to zajmie.

 

Jak sprawdzić czy wysłane PW zostało odczytane przez adresata? Dawniej było do wysłania / wysłane. Dziękuję.

Też tego nie znalazłam ;)

Na tym forum nie ma takiej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS emotikony nie dzialaja w podpisie? Patrz moj podpis :P

Spróbuj wyedytować swój podpis i zachować nową wersję.

 

U siebie też zauważyłem brak emotki w sigu (miałem :twisted:). Edytor w "Twój panel kontrolny → Ustawienia → Zmień sygnaturkę" w momencie pojawiania się wyświetla, przez ułamek sekundy, ikonkę emotek w toolbarze, ale po chwili ona znika. Może to na coś naprowadzi?

(choć patrząc na problemy mojego FF ze sprawdzaniem pisowni, obawiam się, że może i tu jest jakaś kwestia lokalna ;-))

 

 

EDIT:

Chyba jednak nie - http://community.invisionpower.com/topic/283822-emoticons-in-signatures/

Edytowane przez jpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już padła ostateczna odpowiedz, ale nie zauważyłem, więc jeszcze dopytam - jest w ogóle opcja na przywrócenie widocznych pomuków w formie, jak to było w poprzedniej wersji forum?

Jest, ale pewnie chwilę nam to zajmie.

 

Najważniejsze, ze jest. Super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...