Skocz do zawartości

Nowy Forum - pytania techniczne i "jak to działa"


ape

Rekomendowane odpowiedzi

druga kwestia, możliwe że już poruszana, ale nie wiem jak ją najbardziej łopatologicznie wytłumaczyć. Generalnie chodzi o pisanie odpowiedzi. W trybie gdzie mam podświetlone wszystkie opcje jak boldowanie, emotionki, kolory itd nie działa mi enter. Jak odznaczę guziczek pierwszy z lewej to i owszem zadziała enter ale wszystkie możliwości edycji gasną. Powoduje to denerwujące pisanie posta na dwa razy .

Używasz IE? Wiem, że tam są takie problemy.

 

W Mozilli tego problemu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Generalnie chodzi o pisanie odpowiedzi. W trybie gdzie mam podświetlone wszystkie opcje jak boldowanie, emotionki, kolory itd nie działa mi enter.
Na służbowym kompie zupełnie mi nie działa enter i pisze posty ciągiem. Nie mam możliwości zejścia linii niżej. Informatyk się zdziwił, rozłożył ręce to pisze zbitki. :wacko: IE10.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

nie udaje mi się kopiowanie pomiędzy postami i wklejanie tekstu zewnętrznego . Kiedyś kojarzę że też miałem taki kłopot to pomagało odświeżenie, ale zapomniałem jakimi klawiszami się to robi :D Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VcaFjDA.gif

Wiedziałem, ze gdzies dzwoni zwykle dochodziłem do f3-f4 kombinując z ctr alt lub shiftem ;)

 

 

Dziekuje oczywiscie za pomoc :)

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

:blush: yyyyy :blush:  , f5 nie pomaga :( odświeża, ale nadal nie mogę cytować i wklejać skopiowanego tekstu. Jakieś inne pomysły ? :twisted:

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

:blush: yyyyy :blush: , f5 nie pomaga :( odświeża, ale nadal nie mogę cytować i wklejać skopiowanego tekstu. Jakieś inne pomysły ? :twisted:

Zainstaluj Mozillę lub chrome, z tego co pamiętam, to te problemy są nierozwiązywalne pod IE ;)


 

 

Język mam polska języka :D Abonament zapłacony i admin flaszkę ma obiecaną :rolleyes:

Jak przeglądarka? Jak mozilla, to trzeba w oknie odpowiedzi, na pisanym tekście kliknąć prawym klawiszem myszki a i zaznaczyć sprawdzanie pisowni, wybrać język polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

lojszczyk powiedział Język mam polska języka :D Abonament zapłacony i admin flaszkę ma obiecaną :rolleyes: Jak przeglądarka? Jak mozilla, to trzeba w oknie odpowiedzi, na pisanym tekście kliknąć prawym klawiszem myszki a i zaznaczyć sprawdzanie pisowni, wybrać język polski.

Podziękował :)

Działa :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Słuchajcie pomóżcie, jestem jeszcze nie we wszystkim ogarnięty i mam pytanie  - jak w nowym założonym temacie "przykleić" jakiś post, żeby zawsze pojawiał się jako pierwszy na każdej nowej stronie - chodzi o to, żeby jakaś ważna informacja w danym wątku na stałe wyświetlała się jako pierwsza na każdej stronie wątku, żeby nie szukać jej cały czas i nie wracać do pierwszego wątku tylko, żeby była pod ręką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marraass napisał:

Słuchajcie pomóżcie, jestem jeszcze nie we wszystkim ogarnięty i mam pytanie  - jak w nowym założonym temacie "przykleić" jakiś post, żeby zawsze pojawiał się jako pierwszy na każdej nowej stronie - chodzi o to, żeby jakaś ważna informacja w danym wątku na stałe wyświetlała się jako pierwsza na każdej stronie wątku, żeby nie szukać jej cały czas i nie wracać do pierwszego wątku tylko, żeby była pod ręką?

Chodzi Ci może o opcję "rekomenduj odpowiedź"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aga o "rekomenduj odpowiedź" nie słyszałem i nie wiem co to za opcja. W każdym razie chodziło mi np. jak w przypadku robienia list na plejady gdzie ludzie dopisują swoje kolejne numery startowe - wtedy aktualna lista powtarzana jest jako pierwszy post na nowej stronie tematu, ale to chyba jak już sobie dłużej myślę :), wychodzi w ten sposób, że osoba, która wpisze jakiś post i okazuje się, że przerzuca ją na nową stronę, to może edytować ten swój post i wkleić listę ostatnią aktualną, żeby była na pierwszej pozycji na tej stronie - bo chyba jak rozumiem inaczej tego ogarnąć się nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...