Skocz do zawartości

Nowy Forum - pytania techniczne i "jak to działa"


ape

Rekomendowane odpowiedzi

Bo natura mi nie pozwala spać spokojnie w obliczu takiego niedopowiedzenia

 

 

Niestety jak pisza Aga ma to swoje podstawy i to niestety w niezbyt poprawnym zachowaniu kilku forumowiczów w dziale K/S, jak i w innych tematach.

 

 

Stanowi to tez spory upierd dla nas więc brak edycji nie jest ku naszej radości a wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a nie możecie założyć grupy "Może edytować swój pierwszy temat" i dodawać tam delikwenta, który requestuje dostęp na np. 24 godziny, co by mógł sobie posprzątać? Ot - ciekawy system, a pozwoli Wam zachować kontrolę.

 

Poza tym jak się orientuję, w ipb podobnie jak w vb4 jest taka możliwość, żeby trzymać w nieskończoność historię edycji tematu / postu - wtedy nawet jak ktoś uprawniony coś nadużyje, to zawsze można wrócić do poprzedniej wersji.

 

Rozważcie taką możliwość - założę się, że nie jestem jedynym, który by chciał mieć porządek w swoim poście bo lubi jak tematy wyglądają jak na forum hondy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob dodac uzytkowanika forum do listy "banned", coby nie widziec debilnych wpisow?

 

Zwracam tylko uwagę, że do listy dodać nie można modów, gdyż nasze, wpisy z natury są zawsze na temat i aż opływają błyskotliwością... chyba, że coś nie wyjdzie to można spróbować ignorować metodą klasyczną, czyli nie czytać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob dodac uzytkowanika forum do listy "banned", coby nie widziec debilnych wpisow?

 

Zwracam tylko uwagę, że do listy dodać nie można modów, gdyż nasze, wpisy z natury są zawsze na temat i aż opływają błyskotliwością... chyba, że coś nie wyjdzie to można spróbować ignorować metodą klasyczną, czyli nie czytać ;)

 

sure thing ;):biglol:

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe dlaczego? :o

Dlatego, że nowi forumowicze nie mają pełnych praw forumowych ;)

Muszą sobie na nie zapracować :)

 

I to wg mnie jest bardzo dobrą opcją że muszą zapracować ale szczałeczki powinni móc otrzymywać od początku istnienia na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się postarają i 25 postów napiszą to mogą dostawać... co to jest 25 postów ;)

 

Ja bym wyłączyła opcję strzelania czerwonymi strzałkami Moderatorom :P

Przynajmniej Świeżynkom, bo co zwrócę takiemu uwagę to czerwonym we mnie strzela :huh::biglol::mrgreen::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...