Skocz do zawartości

Nowy Forum - pytania techniczne i "jak to działa"


ape

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ape, widzisz i nie grzmisz ? :)

ape może nie widzi - ale za to ja widzę i nagradzam uporczywe spamowanie ostrzeżeniem. :czerwona:

A Aga może teraz tylko dodać "a nie mówiłam..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagradzam uporczywe spamowanie ostrzeżeniem

 

żeby tak jeszcze w innych działach :wub:

 

Jak to działa, że np. koleżanka Rozrabiara ma na profilu, nad zdjęciem, napisane "mała cholera"? Ja zastanawiam się nad "duży dżordż" - tylko nie wiem do kogo mam się z tym zwrócic. Czy to jest kwestia sponsoringu czy układów z moderatornią :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest kwestia sponsoringu czy układów z moderatornią

Michał, zawsze możesz wypełnić druczek kontaktu, opisać swoje potrzeby w zakresie "dużego żorża", wnieść opłaty skarbowe - a moderatornia przemyśli :)

Ostatnio rangi indywidualne pozwolono zastosować wygranym w poszczególnych kategoriach na X-leciu The Forum.

 

Kwestia zasług. ;):biglol:

@@leon, zgadza się :) Ty za zasługi w 2 kategoriach "urodzinowych" mogłeś się zgłosić po indywidualną rangę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też tę rangę otrzymać w prezencie ;)

 

@leon, zgadza się :) Ty za zasługi w 2 kategoriach "urodzinowych" mogłeś się zgłosić po indywidualną rangę :)

Leon, dlaczego nie skorzystałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad "duży dżordż"

 

może wcale nie jesteś taki duży..... B)

i żeby było sprawiedliwie - prosiłem, uprzedzałem, żeby spamu nie było w tym wątku/dziale...ale jak widać trzeba konsekwetnie przywrócić zasady :)

Szanowni - już wyjaśniałem to dzisiaj pierwszej nagrodzonej osobie na PW - to jest temat, który ma nam służyć do pomocy Wam, reagowania na problemy z forum, usprawnianiu działania itp. a nie spamowaniu.

Zatem offtop będzie nagradzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz postimgw, o 24 luty 2013 - 22:09, powiedział: Michał R. powiedział: Ja zastanawiam się nad "duży dżordż" może wcale nie jesteś taki duży..... B) i żeby było sprawiedliwie - prosiłem, uprzedzałem, żeby spamu nie było w tym wątku/dziale...ale jak widać trzeba konsekwetnie przywrócić zasady :) Szanowni - już wyjaśniałem to dzisiaj pierwszej nagrodzonej osobie na PW - to jest temat, który ma nam służyć do pomocy Wam, reagowania na problemy z forum, usprawnianiu działania itp. a nie spamowaniu. Zatem offtop będzie nagradzany.

 

przepraszam bardzo, ale odpowiadalem na pytanie techniczne, to nie byl zaden spam :unsure:

 

ps. @@pumex1, tak to ja dalem Ci -1 :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dałem + 1 pasek, Ty mi -1 za wypowiedź. Jesteśmy na zero ;)

 

ale odpowiadalem na pytanie techniczne

Na pytania techniczne odpowiadamy na forum technicznym :) Tu są kwestie organizacyjne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...