Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pola wymagane (czyli takie gdzie trzeba coś wpisać ;) ) są oznaczone gwiazdką. Jak zgłaszasz załogę, samego kierowcę lub załogę i osoby towarzyszące to musisz tam wpisać rozmiary koszulek jakie mają się znaleźć w wyprawkach w ramach opłaty udziału. Wyprawki wraz z koszulkami otrzymują osoby za które opłata zostanie uiszczona.

 

styknie takie wyjaśnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, chce wypelnic zgloszenie, ale tu mam maly problem co zaznaczyc odnosnie noclegu?

Jade tylko sam, wiec domek 2-osobowy jest za duzy dla mnie, mam zaplacic za 2 osobt i pozniej szukac kogos, czy jak? Ekipa z Krakowa (OGS), gdzie rezerwowac nocleg: Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy "DEBRZYNO"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, chce wypelnic zgloszenie, ale tu mam maly problem co zaznaczyc odnosnie noclegu?

Jade tylko sam, wiec domek 2-osobowy jest za duzy dla mnie, mam zaplacic za 2 osobt i pozniej szukac kogos, czy jak? Ekipa z Krakowa (OGS), gdzie rezerwowac nocleg: Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy "DEBRZYNO"?

 

Tylko i wyłacznie domki :!:

i nie martw sie płacisz za 1 osobe :!:

pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, chce wypelnic zgloszenie, ale tu mam maly problem co zaznaczyc odnosnie noclegu?

Jade tylko sam, wiec domek 2-osobowy jest za duzy dla mnie, mam zaplacic za 2 osobt i pozniej szukac kogos, czy jak? Ekipa z Krakowa (OGS), gdzie rezerwowac nocleg: Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy "DEBRZYNO"?

 

Co to za ekipa (OGS)? :twisted: - Oryginalny Gangsterski Skład? :lol:

 

czy moze Ortodoksyjne Galicyjskie Siostry? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biore namiot na wszelkiego wypadka :mrgreen:

Ja to bym na wszelki wypadek nie bral, zeby nie zgubic. Po co taszczyc zbedne obciazenie skoro i tak nie wiadomo gdzie kto polegnie.

Na I Plejadach wzialem namiot i do konca imprezy nawet go z bagaznika nie wyjalem.

Na II Plejadach jakesmy se rano po baletach z Azraelem chwiejnym krokiem wracali to znalezlismy w rowie auto (chyba Mitsubishi) - ktos go w nocy zgubil ... a Ty chcesz brac namiot. Wez se chopie spozytkuj to miejsce na cos co sie moze przydac. Ja na ten przyklad biere se zamiast namiotu kropelki 0,7 Bolsa, pelnolitrazowy rum, 0,7 Absyntha i jeszcze mi z jedna skrzynka zubrowki na popitke wejdzie.

Trzeba nalezycie rozplanowac spozycie. Doswiadczenie z I Plejad pokazuje ze do najblizszego sklepu z gorzalka moze byc kolo 10km w jedne manke.

 

pozdr.

Smiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu, Ty pamiętasz, że w zeszłym roku tylko na brudziu żeśmy skończyli ?...;-)

no wlasnie, pamietam ! ... polazlem po flaszke na nastepna brudzie, a orgazmizmato w tem czasie zwinal impreze. Jeszcze mnie Janek K. kazal szybko samemu pic wszystko to co zem przytachal, potem wpakowali mie do sjakiegos tfu mercesedesa Vito i wywiezli na jakies spanie obiecujac ze reszte bede mog wypic jutro jak wstane :(

W tym roku pewnie jak zwykle bede znowu zamykal impreze ale przypilnuje tej beczki na brudzie z Toba cobysmy tam godnie dokonczyli...

...żywota

 

Smiech'u

P.S. i mam nadzieje ze na tegorocznych Chlejadach Mamusia nie bedzie przede mna sie po krzakach chowac ... mac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, chce wypelnic zgloszenie, ale tu mam maly problem co zaznaczyc odnosnie noclegu?

Jade tylko sam, wiec domek 2-osobowy jest za duzy dla mnie, mam zaplacic za 2 osobt i pozniej szukac kogos, czy jak? Ekipa z Krakowa (OGS), gdzie rezerwowac nocleg: Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy "DEBRZYNO"?

 

Co to za ekipa (OGS)? :twisted: - Oryginalny Gangsterski Skład? :lol:

 

czy moze Ortodoksyjne Galicyjskie Siostry? :lol:

 

:) Zapytalem, a (OGS) sie znalazl dlatego bo cos kiedys pisales ekipa z Krakowa nie rezerwowac cos tam, bo sie klaruja jakies domki, z tad ta sugestia w nawiasie, ze oczekuje odpowiedzie tez od ciebie OGS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael: to dzięki Jankowi wogóle spałem i nie zaplontałem się gdzieś między puste beczki po Bacardi ... mniam a to czerwone Bacardi było super na popitke pod Bolsa ;)

 

:) Zapytalem, a (OGS) sie znalazl dlatego bo cos kiedys pisales ekipa z Krakowa nie rezerwowac cos tam, bo sie klaruja jakies domki, z tad ta sugestia w nawiasie, ze oczekuje odpowiedzie tez od ciebie OGS :)

nie przejmuj sie chopie, jak tam zajedziemy nad Wdzydze to wszystkie tubylce w strachu do lasu uciekną i bedziesz se mók wybierać co dzień inny domek

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto i owy misiek z rowu :)

Tys prowda :!: Ja mam sjakieś kiepskie foty robione mojom komórką. Niby już świtało jak tamtędy z Azraelem wracaliśmy ale Twoje foty lepsze.

 

Wiesz co Aflinta - to dziwne ale Cie nie pamiętam z drugich plejad :roll:

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A m nie pamiętasz z Morska? :mrgreen:

Łobuzie jeden - lepiej powiedz gdzie nad Wdzydzem bedzie domek nr 5 i czy zaś bedzie potrzeba jego tynkowania?

 

 

Śmiechu chcesz lokalizacje przed czy po zlataniu?? :lol:

 

Śmiech'u

P.S. Alex - co z Waldusiem, jedzie czy nie?

bedzieeeee 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...