Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aflinta, rezerwacja zawsze może się przydać... :twisted: Co prawda mam zamiar zrobić sierrę, ale wiadomo, że mowe auto to to nie jest i jakiś nieoczekiwany zonk może wyskoczyć niewiadomo z której bramki.... Jak coś to przypne się do imprezy Leszka... będę szybciutko w domku... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza cisza niz problemy z lesnikami podczas pierwszych plejad ;)

 

To fakt! :D

Nie ma to jak klasyczny polski protest! Nie bo nie! Szkoda tylko że blokady nie zrobił Endrju :wink:

 

Ale tak na poważnie, wiesz że pytam o próby na trasie szosowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe trasy się szykują. Opera leśna- Trójmiejski KJS-owy klasyk, trochę aut tam poległo. No i szuterek- może zmniejszyć różnice między mocą STI a stary rozlatującym się GT-kiem :wink: . Lotnisko to już nie to, ale niech będzie.

Będę na pewno. no i pytanie: Gdzie rezerwować nocleg? Chętnie po zmaganiach sportowych przechyliłbym kilka-kilkanaście kieliszków w przyjacielskim gronie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzieś regulamin rajdu? Interesuje mnie w szczególności to jakie auta są dopuszczone.

wszystkie sa dopuszczone tak jak w zeszlym roku chyba :roll:

no chyba ze Szajowozem sie wybierasz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa turystyczna

Trasa będzie biegła drogami publicznymi, o nawierzchni asfaltowej (za wyjątkiem krótkiego fragmentu szutrowego o bardzo dobrej jakości).

Pierwszy etap (około 90 km) będzie miał swój początek we Wdzydzkim Parku Krajobrazowym, położonym w południowej części Kaszub, na północnym skraju Borów Tucholskich. Trasa poprowadzi przez obszar Kociewia na wschód, ku pozostałościom dwóch zamków warownych, następnie poprzez Gdańsk do Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

Drugi etap (około 80 km) wprowadzi uczestników na pofałdowany i pełen jezior obszar zwany Szwajcarią Kaszubską. Kręte, efektowne drogi, wciśnięte między polodowcowe wzgórza morenowe i jeziora, poprowadzą przez samo centrum Kaszub do Kościerzyny, by ponownie doprowadzić uczestników do Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.

Podczas przejazdu uczestnicy będą musieli wykonać zadania motoryzacyjne, odpowiedzieć na pytania z różnych dziedzin przygotowane przez Organizatora. Przewidziane są również proste próby sportowe na zamkniętym terenie.

Oprócz itinerera, będzie przygotowany dokładny opis w/w trasy pod względem historycznym i krajobrazowym, który otrzyma każda z załóg biorąca udział w zlocie.

 

Wytłuszczona informacja jest błędna. Trasa poprowadzi przez terytorium należące do Wolnego Miasta Gdańska z okresu międzywojennego. W żadnym wypadku nie będzie zahaczała o Trójmiasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa terenowa

- trasa nawigacyjna drogami leśnymi i polnymi po powiatach kościerskim i kartuskim,

- odcinek sprawnościowy o II stopniach trudności,

- zajęcia z team buildingu w okolicach Ostrzyc,

- trasa off-roadowa o mniejszym stopniu trudności,

- konkurs sprawnościowy z użyciem quada i terenowego mini-bilida skonstruowanego na podbudowie Subaru Justy,

Trasa będzie mieć długość ok. 80 km + trasy dojazdowe ok. 120 km. Catering zlokalizowany będzie w miejscowości Szymbark.

 

A coś więcej na temat trasy terenowej? Będzie brodzenie przez rzeczki lub paskudzenie się w bagienkach? Czy terenowa będzie na czas czy po prostu na zbieranie punktów na czekpointach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e chopie no to mozes nie do samiusienkiego zakopanego ino na zalesie sie wybieraj z tom gozalkom hej :?: :mrgreen:

 

No to pieknie! Ino ja byk se Zakopanego na kasi Zalesie za pierona nie zaminioł. Mom Ci ja insom propozycje: łobocymy sie na Plejadach, zaś wtencas procenta w gozałce dojzejom a jako niezapumne to gitare tys zabiere. Co prowda Matuś i Łojce mnie caluśkie zycie godali cobym po gozałce zodnych gitar nie strugoł bo sie potem bydzie ino na dysiel lo kunia nadawać.

 

Syćkik łod serca pozdrawiom

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i serdeledecznie pozdrawiam. Medluję swoją obecność wraz z pilotem, pasażerem i dwiema kobietami mego życia. Te ostatnie niestety tylko wroli kibiców... Może ustalimy skąd i kiedy wyjeżdża warszawka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e chopie no to mozes nie do samiusienkiego zakopanego ino na zalesie sie wybieraj z tom gozalkom hej :?: :mrgreen:

 

No to pieknie! Ino ja byk se Zakopanego na kasi Zalesie za pierona nie zaminioł. Mom Ci ja insom propozycje: łobocymy sie na Plejadach, zaś wtencas procenta w gozałce dojzejom a jako niezapumne to gitare tys zabiere. Co prowda Matuś i Łojce mnie caluśkie zycie godali cobym po gozałce zodnych gitar nie strugoł bo sie potem bydzie ino na dysiel lo kunia nadawać.

 

Syćkik łod serca pozdrawiom

Śmiech'u

hej :!: :mrgreen:

a zakopane teros pelne ceprow i sie nadaje do dupy a nie do zycia.ja se pamietam krupowecki puste. jak se flacki u gazdziny jozefy zamowilim to byly flocki teraz chopie to jus nie te zakopane kielo jo byl w skolach tamtejsych hej :mrgreen:

bylek ja ostatnio na swinicy.kielo ja lobacyl grube maciore w samiusienkich spilkach i sweterku powiedziolek sobie ze moja noga tu nie postanie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...