Skocz do zawartości

10-lecie The Forum


ape

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 955
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zostałem zobowiązany, więc się melduję. :mrgreen:

 

Dotarłem do domu, po drodze mijając dwa dzwony, z czego jeden już w Tomaszowie. Warunki w sumie nie były gorsze, niż w sobotę w godzinach wczesnopopołudniowych w drodze do Spały.

 

Dzięki wszystkim spotkanym za spotkanie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jpol milo bylo poznać ciesze sie ze dojechałeś cało mówisz o tym mercedesie na latarni po prawej??? jak tak to to było tuż przed nami bo widzielismy jak policja na sygnale do niego jechała

Baja pozdrawiam serdecznie dzieki za miła pogawendke mam nadzieje że ten wyciek okaże się niegroźny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jpol milo bylo poznać ciesze sie ze dojechałeś cało mówisz o tym mercedesie na latarni po prawej??? jak tak to to było tuż przed nami bo widzielismy jak policja na sygnale do niego jechała

xt6, mnie również było miło poznać Was. :-)

 

A co do dzwonów - tak, pierwszy był ten okular na latarni. Drugie to nawet nie wiem co, bo nie do końca odczytałem sytuację. Gdzieś pomiędzy Radziejowicami a Grodziskiem - na prawym poboczu stała jakaś Arosa, na lewym (przeciwnym) pasie stał duży wóz strażacki na sygnałach, a ekipa majstrowała coś w krzakach na lewym poboczu. Z tym, że wóz straży zasłaniał większość okolicy, więc nie zorientowałem się o co chodzi. A w drodze do do Spały na A2 (lub jeszcze S8, nie pamiętam) mijałem prawdopodobną ofiarę letnich - z lewego pasa świeże ślady w barierkę, kilkanaście metrów później ślady powrotne, a kilkadziesiąt metrów dalej stojący na prawym poboczu Passat (chyba, nie zakonotowałem ;-)) z kompletnie przemodelowanym lewym bokiem. W sumie sporo jak na jeden dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też było bardzo miło mam nadzieje że jeszcze bedzie okazja do wspólnej imprezowania :D:D

Baja pozdrawiam serdecznie dzieki za miła pogawendke mam nadzieje że ten wyciek okaże się niegroźny

a ten wyciek to raczej niegroźny bo już jakiś czas z nim jeżdżę i chyba na razie jestem zmuszony się z nim żyć :D haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak info o stanie. Czy to znaczy ze o wszystkim mamy sie dowiadywac z lokalnych gazet?

Czy sie okaze ze jutro nie bedzie teleranka :roll: z powodow ewenementow w Spale :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link: "Karczma w Sapale" - error 404 :roll: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 28 paź 2012, o 14:17 --

 

Specjalnością zakładu jest żur w chlebie z białą kiełbasą i kotlet spalski "Pasiak"
:lol::lol::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani to był zaskakujący i niezapomniany weekend :) Pierwszy a pomimo tego już pierwszego wieczoru było swojsko ale w sobotę to już czułam się jak w gronie starych, dobrych znajomych :) Dzięki wszystkim!!! Nie mogę się już doczekać kolejnych spotkań co by można było komuś polać :)

Nocne wracanie było całkiem ok, chociaż zaskoczyło nas leżące w lesie drzewo na całej szerokości drogi... no i jedno auto w rowie...

Tymczasem pozdrawiam wszystkich ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do domu bez większych przygód i bardzo dziękuję za bardzo fajną imprezę. Strasznie miło było Was poznać tak w realu (ha, w końcu wiem jak wygląda Rozrabiara i Leon :D )

Teraz muszę dojść do siebie i będzie gitarra ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...