Skocz do zawartości

10-lecie The Forum


ape

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki wszystkim za możliwość spędzenia weekendu w tak świetnym gronie! Musze powiedzieć, że przerosło to kilkukrotnie moje oczekiwania i jestem pod wrażeniem jaką siłę i spójność ma rodzina SUBARU :D Oczywiście w miarę możliwości postaram się być jak najczęściej obecny, plejady już zaklepane :D Byłem kiedyś na innych zlotach marek, których nie wypada tutaj wymieniać :) i mogę w 100% potwierdzić że klub subaru urzekł mnie w 100%. Klimat, zgranie, rodzinna atmosfera... tego się nie da opisać to trzeba przeżyć!!!

 

CHOPIE!!!!!!

 

Auto z pod znaku diamentów to ZŁO!!! :twisted::twisted:

 

A kaj masz żymłe!!???

 

Żymła jest w doma, se kolacyja zrobia, gardina zasłonia i legna spać :D:D Jak to po naszemu mówią :D

 

HOŁEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKK!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 955
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie mogę się już doczekać kolejnych spotkań co by można było komuś polać :)

 

Robiłaś to z wyjątkową gracją :lol: , aż taką że do tej pory ledwo ciepły jestem :wink: :mrgreen:

 

To była wyjątkowa przyjemność :) Przyjedziemy na przegląd to poleje znowu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłabym określić imprezę jedym słowem - woooooooooooooooooooooooooow!

Czasami jednak lubię sobie pogadać,zwłaszcza przy odpowiedniej ilości złocistego trunku :wink: więc:

Cudownie było poznać ludzi, których łączy wspólna pasja - Subaru. Jesteście genialni - wszyscy razem i każdy osobno :D

Świetnie się bawiłam i czułam- jak wśród starych, dobrych przyjaciół :D

Dziękuję za wspaniałe przyjęcie i do zobaczenia :D

Szczególne :D podziękowania i pełen szacun dla Moderatorów za zorganizowanie imprezy :D

Monia

 

P.S. Carfit a na Plejadach to Ty już wiesz co.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Modom za organizację i pomysł super imprezy,Dyrekcji jak zwykle za humor i chęć zabawy z nami.

Wszystkim pozostałym za obecność,świetną zabawę i ........ból głowy,trzęsawke i ból nóg serrrdeeecznie Wam dziękuję. :mrgreen: :wink:

bęben więcej z tobą już nie zatańczę. :twisted::P

Simon, nie ma lekko,to moje. :mrgreen: Nie tylko autko mam pomodzone,kierownik też przeszedł już parę modów. :twisted::mrgreen::P:oops::oops:

O właśnie,może ktoś znalazł prawą stopę z nierdzewki?Lekko tylko używana na paru pojeżdżawkach i potańcówkach. :twisted::P

Szacun dla Wszystkich Was. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Młody, ale powitać się wypada :D

 

Już się przywitałem :)

 

No i takiej postawy oczekuje od Ciebie korporacja :mrgreen: A nick to powinieneś mieć "LewParkietu" ;)

 

 

Też przyznam że młody wymiatał na tym parkiecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza Forumowa wypadła naprawdę lepiej niż myslałem, było super!

Fajnie byłoby gdyby od tego roku tradycją stały się takie weekendowe spotkania w ostatni weekend października.

Droga Dyrekcjo, czy jest na to szansa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się już doczekać kolejnych spotkań co by można było komuś polać :)

 

Robiłaś to z wyjątkową gracją :lol: , aż taką że do tej pory ledwo ciepły jestem :wink: :mrgreen:

 

To była wyjątkowa przyjemność :) Przyjedziemy na przegląd to poleje znowu :)

 

 

CARFIT a ty cały czas swoje ..................... w piątek w sobotę i dziś chciał byś co by ci fajna dziołcha polewała :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też chciałbym podziękować Modom za mega fajną imprezkę, Dyrekcji za obecność i atrakcje (mało nie dostałem wylewu jak Ojciec zamknął Forum), no i wszystkim obecnym zarówno w sobotę jak i w piątkowy wieczór.

Do następnego spotkania ... byle szybko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też chciałbym podziękować Modom za mega fajną imprezkę, Dyrekcji za obecność i atrakcje (mało nie dostałem wylewu jak Ojciec zamknął Forum), no i wszystkim obecnym zarówno w sobotę jak i w piątkowy wieczór.

Do następnego spotkania ... byle szybko :mrgreen:

 

Wszyscy zamarli w tym momencie... I jak była informacja o otwarciu nowego oblicza forum to chyba trudno było nawet się ucieszyć z tego szoku... Dyrekcja potrafi zbudować napięcie :) Szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też chciałbym podziękować Modom za mega fajną imprezkę, Dyrekcji za obecność i atrakcje (mało nie dostałem wylewu jak Ojciec zamknął Forum), no i wszystkim obecnym zarówno w sobotę jak i w piątkowy wieczór.

Do następnego spotkania ... byle szybko :mrgreen:

 

Wszyscy zamarli w tym momencie... I jak była informacja o otwarciu nowego oblicza forum to chyba trudno było nawet się ucieszyć z tego szoku... Dyrekcja potrafi zbudować napięcie :) Szacun!

 

Ten moment też mnie zwalił z nóg. Jego Horrorowatość Dyrektor odegrał to po mistrzowsku :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby gdyby od tego roku tradycją stały się takie weekendowe spotkania w ostatni weekend października.

Droga Dyrekcjo, czy jest na to szansa??

 

 

zdecydowanie jestem za :!: :!: :P:P

 

Jestem ZA :) Może stwórzmy petycję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ape ma listę w formie elektronicznej więc jak go ładnie poprosimy to może wklei. Mnie się nie chce jej przepisywać :P

 

To ja poproszę... bo chyba mnie ktoś wczoraj wkręcił... dwa razy :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ape ma listę w formie elektronicznej więc jak go ładnie poprosimy to może wklei. Mnie się nie chce jej przepisywać :P

 

To ja poproszę... bo chyba mnie ktoś wczoraj wkręcił... dwa razy :mrgreen: :wink:

 

Aga to nie wkręt tylko najprawdziwsze oficjalne wyniki.

 

GRATULACJE :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Dyrekcji za otwarcie 10 lat temu forum subaru.

Gdyby nie to, pewnie byśmy się nie znali i nigdy nie spotkali :roll:

 

Ci co nie byli niech żałują :mrgreen:

 

Zaczeło się grzecznie od rozdania nagród.

 

Plotki mówiące o służbowych STI dla moderatorów okazały się prawdą

 

dsc04950e.jpg

 

Pytania do Dyrekcji - gdzie będą następne Plajady?

Odpowiedź - W Polsce

 

dsc04948ad.th.jpg

 

Potem było już jak zwykle....

dsc04965qo.jpg

 

Męczenie Żubra

dsc3405n.jpg

 

Na każdej imprezie Carfit, oświadcza się średnio 2-5 kobietom - i w końcu doczekał się potomka.....

A że trochę drewniany....no cóż

dsc3407s.jpg

 

O co tu chodziło - nie wiem

dsc3400x.jpg

 

Robienie orła przez Hogiego

dsc3410zg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...