Skocz do zawartości

10-lecie The Forum


ape

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 955
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Albi, ale luki nie miały alkomatu i atakowały wszystkich . :P:mrgreen:

 

Ja na ten przykład dowiedziałem się dzisiaj, że mieliśmy jakiś subarowy tort na imprezie :shock:

 

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

 

No chyba nie było tak źle z Tobą :roll:

Nie wyglądałeś przynajmniej na zalukowanego :mrgreen:

 

Tak mi się właśnie wydawało ... ale musiałem zweryfikować opinię o sobie przez ten tort :mrgreen:

Chyba, że to było wtedy kiedy rozbijaliśmy Śmiechowi nos :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Dyrekcjo, szanowni Moderatorzy , zrobiliście kawał naprawdę świetnej imprezy :idea: . Było genialnie , i świetnie sie bawiłem , naprawdę ogromny szacun :idea:

Dziękuje :D

P.S. Zdjęc i filmików nie chce ogladac :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy z Młodym do domu bez problemów po drodze. Dzięki Wszystkim za rewelacyjną imprezę. Nawet udało mi się być na niej dwa razy :twisted: Hogi, Twoja nalewka... :oops: Z imprezy "wyszedłem" pierwsz i ostatni :mrgreen: Grzegorz, Carfit, Dorota - dla Was specjalne i wielkie DZIĘKI!!! Wiecie za co... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się już doczekać kolejnych spotkań co by można było komuś polać :)

 

Robiłaś to z wyjątkową gracją :lol: , aż taką że do tej pory ledwo ciepły jestem :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zostałem wylosowany!

 

Dziękuję za nagrodę! :-)

 

Edwin bez wiaderka z KFC na głowie - bezcenne. Warto było przyjechać! ;-)

 

Ciesze się, że nalewka smakowała. Na tyle osób, niewiele ponad trzy litry to kropla w morzu potrzeb. ;-)

 

 

Impreza była taka, że niejednemu szczęka opadła/wypadła* :-) ;-)

 

* niepotrzebne skreślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim za możliwość spędzenia weekendu w tak świetnym gronie! Musze powiedzieć, że przerosło to kilkukrotnie moje oczekiwania i jestem pod wrażeniem jaką siłę i spójność ma rodzina SUBARU :D Oczywiście w miarę możliwości postaram się być jak najczęściej obecny, plejady już zaklepane :D Byłem kiedyś na innych zlotach marek, których nie wypada tutaj wymieniać :) i mogę w 100% potwierdzić że klub subaru urzekł mnie w 100%. Klimat, zgranie, rodzinna atmosfera... tego się nie da opisać to trzeba przeżyć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim za możliwość spędzenia weekendu w tak świetnym gronie! Musze powiedzieć, że przerosło to kilkukrotnie moje oczekiwania i jestem pod wrażeniem jaką siłę i spójność ma rodzina SUBARU :D Oczywiście w miarę możliwości postaram się być jak najczęściej obecny, plejady już zaklepane :D Byłem kiedyś na innych zlotach marek, których nie wypada tutaj wymieniać :) i mogę w 100% potwierdzić że klub subaru urzekł mnie w 100%. Klimat, zgranie, rodzinna atmosfera... tego się nie da opisać to trzeba przeżyć!!!

 

CHOPIE!!!!!!

 

Auto z pod znaku diamentów to ZŁO!!! :twisted::twisted:

 

A kaj masz żymłe!!???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim za możliwość spędzenia weekendu w tak świetnym gronie! Musze powiedzieć, że przerosło to kilkukrotnie moje oczekiwania i jestem pod wrażeniem jaką siłę i spójność ma rodzina SUBARU :D Oczywiście w miarę możliwości postaram się być jak najczęściej obecny, plejady już zaklepane :D Byłem kiedyś na innych zlotach marek, których nie wypada tutaj wymieniać :) i mogę w 100% potwierdzić że klub subaru urzekł mnie w 100%. Klimat, zgranie, rodzinna atmosfera... tego się nie da opisać to trzeba przeżyć!!!

 

HOŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było naprawdę warto tam z wami być :mrgreen:

 

A impreza, że aż "kopara opadła" :D

 

Młody, biegiem się przywitać!!! viewtopic.php?f=1&t=101962&start=13250

 

A Ty znowu chłopaka ganiasz!!! :roll: :wink:

 

 

Młody, ale powitać się wypada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy z Młodym do domu bez problemów po drodze. Dzięki Wszystkim za rewelacyjną imprezę. Nawet udało mi się być na niej dwa razy :twisted: Hogi, Twoja nalewka... :oops: Z imprezy "wyszedłem" pierwsz i ostatni :mrgreen: Grzegorz, Carfit, Dorota - dla Was specjalne i wielkie DZIĘKI!!! Wiecie za co... :wink:

 

Nie ma sprawy kuzi4 :) Zazwyczaj jestem tam gdzie jestem potrzebna :) Polecam się :)

Cieszę się, że jesteście cali i zdrowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrekcjo, Moderatorzy - impreza swietnie zorganizowana! Zrobiliscie kawal dobrej roboty :D

 

Bawilam sie swietnie! Pozdrowienia dla ekipy z Krakowa, ktora dzielnie stawila sie w sobote o 9.00 rano i pojechala z nami naprawiac psie budy. Swietnie sie z Wami bawilismy przez caly wieczor :)

Rozrabiara, dzieki za pogaduchy i wspolne tance :mrgreen:

 

I oczywiscie dziekuje za glosy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...