Jump to content

10-lecie The Forum

Recommended Posts

Bawilam sie swietnie! Pozdrowienia dla ekipy z Krakowa, ktora dzielnie stawila sie w sobote o 9.00 rano i pojechala z nami naprawiac psie budy. Swietnie sie z Wami bawilismy przez caly wieczor :)

Zoui dziękujemy bardzo za miłe słowa, jesteśmy pod wielkim wrażeniem Twojej i Pawła osoby. Mamy nadzieję na ponowną świetną imprezkę w tak wspaniałym towarzystwie. Pozdrawiamy.

Ps Przypomnij Pawłowi o przesłaniu nam fotek :D

• Replies 955
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fajnie byłoby gdyby od tego roku tradycją stały się takie weekendowe spotkania w ostatni weekend października.

Droga Dyrekcjo, czy jest na to szansa??

zdecydowanie jestem za :!: :!: :P:P

Jestem ZA :) Może stwórzmy petycję?

i listę osób popierających ten znakomity pomysł 8)

To ja też chciałbym podziękować Modom za mega fajną imprezkę, Dyrekcji za obecność i atrakcje (mało nie dostałem wylewu jak Ojciec zamknął Forum), no i wszystkim obecnym zarówno w sobotę jak i w piątkowy wieczór.

Do następnego spotkania ... byle szybko :mrgreen:

Wszyscy zamarli w tym momencie... I jak była informacja o otwarciu nowego oblicza forum to chyba trudno było nawet się ucieszyć z tego szoku... Dyrekcja potrafi zbudować napięcie :) Szacun!

Ten moment też mnie zwalił z nóg. Jego Horrorowatość Dyrektor odegrał to po mistrzowsku :evil:

Tak dokładnie o do tego jeszcze ten tekst jak twierdziliśmy że żartuje... a Dyrektor na to "A czy ja kiedykolwiek żartowałem??"

To było widać że sporo osób miało tzw. pęknięcie szklanki w głowie... :D

A potem już tylko radość, aplauz i ... wiadomo co :D

maciekSubru, na pewno masz jeszcze jedną fotkę, ale ona do estetów powinna trafić.

Znam sprawców ale nie wydam choćby żelazem przypalali :mrgreen:

Szanowni, serdeczne podziękowania dla Was za obecność na urodzinach, za świetną zabawę i klimat :)

znowu w ruch poszedł Absynt i Beherovka. Na szczęście Śmiechu kupował ją 4 lata temu ;)

A w momencie kiedy Dyrekcja powiedział, że zamyka The Forum, obawialiśmy się: 1. wielu zawałów 2. pobicia moderatorów 3. spalenia karczmy ;) Hitchcock w najlepszym wydaniu :mrgreen:

damianbyczek -dzięki za fajną miejscówkę :) I szacun dla Pań w "open barze" na zewnątrz. Wytrzymały atak zimy z pełnym profi uśmiechem :)

aaa... idę się teraz pobawić służbowym "estiajem" :mrgreen:

na pewno masz jeszcze jedną fotkę, ale ona do estetów powinna trafić.

Masz na myśli zdjęcie owłosionej dupy Hogiego? Które zrobiliście moim aparatem bez mojej wiedzy?

Na pewno nie nadaje się do Estetów :twisted:

Aga, ape ma listę w formie elektronicznej więc jak go ładnie poprosimy to może wklei. Mnie się nie chce jej przepisywać :P

To ja poproszę... bo chyba mnie ktoś wczoraj wkręcił... dwa razy :mrgreen: :wink:

Aga to nie wkręt tylko najprawdziwsze oficjalne wyniki.

GRATULACJE :!:

W takim razie serdecznie wszystkim dziękuję 8) ... jestem tym zaskoczona... bardzo :oops::mrgreen:

Gratuluję wszystkim zwycięzcom konkursu :)

Tylko kto wygrał? :mrgreen: :wink:

na pewno masz jeszcze jedną fotkę, ale ona do estetów powinna trafić.

Masz na myśli zdjęcie owłosionej dupy Hogiego? Które zrobiliście moim aparatem bez mojej wiedzy?

Na pewno nie nadaje się do Estetów :twisted:

Absolutnie protestuję. Nie miałem z tym nic wspólnego. Nawet bałem się spojrzeć w tamtą stronę żeby mi psychiki nie zryło :mrgreen:

idę się teraz pobawić służbowym "estiajem"

tylko skrzyni nie zużyj :idea::mrgreen:

kurcze... lipa - nie podjechałem na stację zatankować :cry: No i tak bez OC... to chyba nie.... :roll:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Z imprezy "wyszedłem" pierwszy

"Janek Wiśniewski padł" :lol:

A powrót był z owacjami, :mrgreen:

:?: :shock: :roll:

-- 28 paź 2012, o 20:32 --

Będziesz uprzejmy przybliżyć mi to? Może na priva...