Skocz do zawartości

O Imprezie 2.0 RC z wydechem Prodrive


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chcesz glośniej to zakladaj tylko końcową puszkę. Calego wydechu nie ma sensu. Mocy nie przybędzie a a może być uciążliwie glośno.

 

Natomiast dźwięk wolnegossaka ze zmienionym backboxem calkowicie wystarcza i jest bardzo fajny - tu bym się nawet nie zastanawial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tps napisz cos więcej, jak ci wychodzi ze spalaniem, czy brakuje ci mocy, czy auto dosyć się zbiera, jest z elastycznością, dużo trzeba mieszać biegami, żeby coś z niego wyciągnąć.

RC spala mi około 10 litrow (najmniej bylo 8.8 - ale to specjalnie jechalem "ekonomicznie", a maksymalnie 11). Ale jak na razie nie "cisnę" jeszcze Imprezki na maxa (niepróbuje pobić rekordu w ilości spalonego paliwa).

Moc jak dla mnie jest wystarczająca - nie ma porównania ze starą Imprezą GX, ale z drugiej strony to też nie WRX; więc to jest bardzo względne :-) do normalnej jazdy wystarcza, a i tak mało kto cię wyprzedzi

Jest na tyle elastyczny, że o ile nie ścigasz się z kimś i jedziesz spokojnie to raczej nie musisz często redukować - zbiera się z samego dołu. Jak dla mnie elastyczność to duży plus w porównaniu z Civiciem, którego miałem wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tps, dzięki, jakbyś miał coś jeszcze to wal śmiało

 

 

 

 

tps dzieki bardzo juz nie odpisuj na meila ale jak tylko bedziesz cos wiecej wiedzial to dawaj na tym forum z gory dzieki .!!! Mam nadzieje ze i ja za jakies 6 miechow bede posiadaczem SUBARKI RC. Dzieki z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko czy ma to wogole sens zeby wstawic do RC Quickshift.?? Czytalem w gazetach ze np. rozpedzajac sie od 0 do np. 180 bede mial lepszy czas na Quickshift. niz normalnej skrzyni jaka jest w RC. Co za tym idzie bede szybciej przyspieszal. Ale podobno skrzynia bardziej dostaje po tylko czy to prawda?? Co o tym sadzicie??

 

Dzieki. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co mysle GRAF..... ze poprostu starasz sie mnie wkurwic. Specjalnie piszesz pewne rzeczy, dodatkowo zupelnie nie wierzysz w to co pisze, zalozyles nawet specjalnie temat o szperze na forum Hondy i dopiero teraz uwierzyles :roll:

 

jesli CTR 01-05 byl bez szpery (a chyba jednak tak - sorki za pomylke moj blad - trudno mi w to uwierzyc ze takie badziewie zrobili) to masakra

na rynku masz kilka super HOT HATCH i zaden nie ma szpery a mimo wszystko super sie prowadza a jak jest mokro..... to poprostu trudniej troche ruszyc i to wszystko! Powiem ci, ze jeszcze ani razu przez kilka lat nie mialem problemow, zeby sie gdzies zakopac autem. Jezeli mieszkalbym np. w gorach albo na wsi gdzie nikt nie odsnieza- prawdopodobnie 4x4 byloby konieczne. W Bialymstoku takze jest od chu... sniegu w zime ale tak jak pisalem, radze sobie oska bez najmniejszych problemow a przypominam, ze w dieslach jest latwiej zerwac przyczepnosc a TC niestety nie mam.

Jeszcze wracajac do CTR to zauwaz, ze to auto praktycznie w kazdym porownaniu z konkurencja wychodzilo obronna reka i zadne auto nie dawalo takiej frajdy z jazdy jak wlasnie Honda

Pojezdzil bys ze mna to bym ci pokazal oco mi chodzi z trakcja w osce na mokrym i dlaczego wg szpera jest potrzebna, poza tym drogi w krk to nie równy tor. Co do posta na forum hondy to kazdy z moich znajomych był pewien ze CTR szpere ma, w GT tuning tez pisało wiec.... A co do ruszania to naszczescie nie miales Civa 1.6 7 gen ale uwierz ze Golfem TDI rusza sie duzo lepiej nawet z ASR OFF mimo ze masz 320Nm zamiast 150Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do ruszania to naszczescie nie miales Civa 1.6 7 gen

 

ogladalem twojego Civa na forum i bardzo mi sie spodobal i z wielka ochota bym nim jezdzil :)

 

ale uwierz ze Golfem TDI rusza sie duzo lepiej nawet z ASR OFF mimo ze masz 320Nm zamiast 150Nm.

 

tu bym polemizowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko czy ma to wogole sens zeby wstawic do RC Quickshift.?? Czytalem w gazetach ze np. rozpedzajac sie od 0 do np. 180 bede mial lepszy czas na Quickshift. niz normalnej skrzyni jaka jest w RC. Co za tym idzie bede szybciej przyspieszal. Ale podobno skrzynia bardziej dostaje po tylko czy to prawda?? Co o tym sadzicie??

Jeżeli według Ciebie własnie długość skoku drążka przy zmianie biegów jest największym problemem w kręceniu czasów to możesz sobie to założyć. Oczywiście nic nie ma za darmo, w tyłek prawdopdobnie dostaną bardziej synchronizatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do ruszania to naszczescie nie miales Civa 1.6 7 gen ale uwierz ze Golfem TDI rusza sie duzo lepiej nawet z ASR OFF mimo ze masz 320Nm zamiast 150Nm.

 

Bla bla bla... i co z tego ? Wiesz ile tych marketingowych niutonomomentow ma kolo mlysnkie albo dobry rowerzysta ? :->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale uwierz ze Golfem TDI rusza sie duzo lepiej nawet z ASR OFF mimo ze masz 320Nm zamiast 150Nm.

 

tu bym polemizowal

 

A ja nie, bo jeździłem zarówno taką Hondą (1.6, tylko nie tą po liftingu) jak i Golfem... I to GTi. Tylko, że ten to ma chyba szperę..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy Golf GTI nie ma szpery zreszta jak inne Hot Hatch (wyjatek wiadomo jaki :P ). Poza tym Hondy sa wysokoobrotowe i powinno raczej sie nimi latwiej ruszac bo z dolu nie ciagna jak przy 6000, nowe diesle szalu dostaja juz ponizej 2000 i zimą jezeli chcesz mocniej ruszyc to czesto sa problemy z trakcja, w benzyniakach jest troche inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy subaru juz cos oferuje do Rc zeby je troszke wzmocnic??

 

Jeszcze nie, ale dobrze poinformowane źródła donoszą, że SIP testuje nową generację magnetyzerów...

Na piątkowym spocie u Emila pokazywali nam ten wynalazek (była prezentacja). Można to podobno wypożyczyć na 30 dni do testów wpłacając kaucję w wysokości ceny sprzedaży, tj. w kwocie 1000 zł :shock:

Cholera wie, czy to coś warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy subaru juz cos oferuje do Rc zeby je troszke wzmocnic??

 

Jeszcze nie, ale dobrze poinformowane źródła donoszą, że SIP testuje nową generację magnetyzerów...

Na piątkowym spocie u Emila pokazywali nam ten wynalazek (była prezentacja). Można to podobno wypożyczyć na 30 dni do testów wpłacając kaucję w wysokości ceny sprzedaży, tj. w kwocie 1000 zł :shock:

Cholera wie, czy to coś warte

 

Nie chciałem się odzywać, bo bym zepsuł atmosferę... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...