Skocz do zawartości

Subaru widzi Subaru...


Bazylia

Rekomendowane odpowiedzi

Mi na najczęściej to machają tacy mili panowie w białoniebieskich czapkach na głowie z lizakiem w ręku :twisted: :wink: I zazwyczaj są bardzo głodni i maja ochotę na litra dobrej wódki... czyli 100zł standard lub 200 zł w wersji premium jak za bardzo przegnę a potem pytania w stylu ile auto ma koni itd. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi na najczęściej to machają tacy mili panowie w białoniebieskich czapkach na głowie z lizakiem w ręku :twisted: :wink: I zazwyczaj są bardzo głodni i maja ochotę na litra dobrej wódki... czyli 100zł standard lub 200 zł w wersji premium jak za bardzo przegnę a potem pytania w stylu ile auto ma koni itd. :lol:

 

:? Słyszałem kiedyś o tym, ale myślałem, że policja jest pod ochroną i nie można jej dokarmiać? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś na alejach namiętnie świeciłem światłami legacowi z tą naklejką, który jechał przedemną, ale nie odmigał... :roll:

To by wypadło na mnie :( Nie widziałem :shock:

Nie, tamten legaś był bordowy :) Zastanawiam się teraz czy to napewno była naklejka forum subaru, czy jakaś inna poprostu z napisem subaru... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, żeby machać i mrygać cały czas aż do znudzenia a kiedyś w końcu posiadacze Foresterów i innych nie odmachujących aut się domyślą, że tak trzeba i też zaczną odmachiwać, trzeba ich po prostu nauczyć. Ja nawet widząc legacy lub forestera na niemieckich blachach to dojeżdżam i macham, mniej więcej wyglądają tak :shock: ale mi to nie przeszkadza.
Czyli wyznajesz taką samą filozofię jak ja i masz nawet podobne przykłady :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tamten legaś był bordowy :) Zastanawiam się teraz czy to napewno była naklejka forum subaru, czy jakaś inna poprostu z napisem subaru... :roll:

Bordowy legac II, na krakowskich numerach i z naklejką forumową? Chyba mało prawdopodobne :) Nie ukrywałby się tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bordowy legac II, na krakowskich numerach i z naklejką forumową? Chyba mało prawdopodobne Smile Nie ukrywałby się tutaj Smile

moze to Esem w Outbacku, chyba, że juz zapomnialem jaki ma kolor :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj zielona Vectra szuka i macha do Subaru :-)

 

Z doświadczenia wiem że machając z podkładu Vectr powoduje się zdzwienie na twarzach kierowników Subaru i to nawet tych z Imprez :mrgreen:

 

z doswiadczenia wiem ze kierownicy Imprez machaja chetnie do zoltych malych fiatow :D

 

 

 

ok, sprawa wyglada tak, wlasciciele subaru sa specyficzni, mozna podejsc i ze spokojem pogadac, jeszcze nigdy nie spotkalem sie z niemilym splawieniem, w 90% sa to pasjonaci, ktorzy rozumieja ze nie tylko oni kiedys marzyli o subaru i chetnie dziela sie swoja pasja i doswiadczeniami z innymi.

 

jako dowod chcialbym opisac sytuacje ze spotkania w Kisielinie. kolezanka bardzo chciala zostac przewieziona WRXem, zwyciezca rajdu zgodzil sie od razu, co ciekawe pozwolil jej osobiscie zasiasc za sterem... podejdzcie do obcego kierownika BMW i zrobcie to samo :lol:

 

kolezanka nie uzywa wulgaryzmow, no czasem jakas "holipka" wyskoczy, po wyjsciu z Imprezy wyrecytowala:

 

"kur..a ale to zapier...la" :shock: sikalem ze smiechu :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

z doswiadczenia wiem ze kierownicy Imprez machaja chetnie do zoltych malych fiatow :D

 

 

Czyli na początek muszę pomyśleć nad Fiatem 8)

 

zastanow sie dobrze to drogie rzeczy Panie sa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to Esem w Outbacku, chyba, że juz zapomnialem jaki ma kolor :roll:

Ale EsEm ma już OBK bazującego na III generacji i chyba nie ma naklejki forumowej, przynajmnije nie rzuciła mi się w oczy. Ale bordowego legaca II widziałem w Krakowie :) Nawet u Gawinów czasem bywa (a może on czerwony był). Ale to nie forumowicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Krakowie jeździ Legaś identyczny jak Aflinty, też srebrny 2.0 kombi, na dodatek numery rejestracyjne ma chyba nawet podobne :wink:

 

zgadza się, nawet dość często jest w okolicach Skośnej....ostatnio jechała nim jakaś gwiazda..z rozpędu zaczełam machać a ona zrobiła o tak- :shock:

 

 

dziwna jakaś.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, nawet dość często jest w okolicach Skośnej....ostatnio jechała nim jakaś gwiazda..z rozpędu zaczełam machać a ona zrobiła o tak-

Znaczy jakaś humorzasta ta gwiazda :roll:

 

noo tak jakoś..jakby do mnie pomachała taka Monia to bym odmachała :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, nawet dość często jest w okolicach Skośnej....ostatnio jechała nim jakaś gwiazda..z rozpędu zaczełam machać a ona zrobiła o tak-

Znaczy jakaś humorzasta ta gwiazda :roll:

 

noo tak jakoś..jakby do mnie pomachała taka Monia to bym odmachała :mrgreen:

 

a ja czesto przejezdzam skosna

i zadna monia do mnie nie macha :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... , a czasami np. podjeżdża do twojej Imprezy OBK z całą machającą rodziną na pokładzie i to jest miłe.

Czyżbyśmy się spotkali :D:D:D .....

Trzeba robić swoje i nie przejmować się innymi. ....

Popieram, zawsze jak zauważę jakiegokolwiek Szuwarka to daje "znaki dymne" :D .

Moja rada. Pozdrawiać wszystkich i śmiać się z ludzi (nie naśmiewać), cieszyć dniem, a nie pozwalać zepsuć sobie humor takim nie wartym tego ponurakom :!: :!:

Doprecyzowałbym - uśmiechać się i popieram. Jakoś wróciło dzisiaj do mnie hasło "hakuna matata" :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, Szuwarodrajwerzy... machanie i miganie ze złotego Yarka lub czerwonego Nissana może Was spotkać w każdej chwili w różnych częsciach kraju, szczególnie w okolicach Kielc, "siódemki" od Krakowa do Wawy (włącznie), a także dróg od Kielc na Katowice, Poznań, Lublin... i paru innych miejsc.

 

Nie dziwić się, nie taranować, w miarę możliwości odmachiwać i odmrugiwać.

 

Dotyczy szczeólnie Moni... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ja się dołączę do dyskusji. Zabawna sytuacja sie tworzy. Niedługo pasjonatów marki w samochodach innych marek będzie więcej niż tych co subaru jeżdzą. Ja od dziś macham do małych żółtych fiatów, cabrioletów dla ludu, vectr, złotych i niebieskich matizów (mam kumpla w matizie), wszystkich autobusów i tramwajów krakowskich, albo i ogólnopolskich, złotych Yarków, Nissanów, trafików 1.9dci oraz do wszelkiej masci i rodzaju Subaru - jak mnie najdzie ochota to se nawet do TEGO pomacham ...ze SKODY, żeby było śmieszniej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...