Skocz do zawartości

Szybkie i rodzinne do 70k


kitewinger

Rekomendowane odpowiedzi

Altea moze piekna nie jest ale VAGowskie silniki TSI sa fenomenlne , zarowno jezeli chodzi o ekonomie jak i podatnosc na modyfikacje.Subaru na tym polu ma dosc sporo do nadrobienia :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

http://allegro.pl/subaru-forester-2-5xt-jedyny-taki-salon-polska-fv-i2396001476.htmlsamochód mojego brata :D Polecam 8) Najbardziej zadbany forester jakiego widziałem i mega doinwestowany , stan idealny 8)
Autko zacne - dzięki za propozycję ale niestety moja druga połówka z allergią reaguje na jakiekolwiek zmodzone auto - Forek naszego bliskiego przyjaciela miał małe silnikowe kabum po modach i niestety się kobitki opiniami już wymieniły :evil: Mam pozwolenie tylko na serię :mrgreen:Jeszcze myślę cały czas o nowym Forum 2.5xt - jadę w weekend obejrzeć sobie tego http://allegro.pl/subaru-forester-2-5-faktura-vat-salon-polska-i2390440124.htmlNajciekawiej i tak wyglądają po Waszych wszystkich uwagach silniki z grupy VW. Dzięki wszystkim za sugestie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altea moze piekna nie jest ale VAGowskie silniki TSI sa fenomenlne , zarowno jezeli chodzi o ekonomie jak i podatnosc na modyfikacje.Subaru na tym polu ma dosc sporo do nadrobienia :idea:

 

Haa haa!

Dawno się tak nie uśmiałem.

Nie wiedziałem ,że na tym forum takie skecze :lol:

 

Kolego to jest akurat smutna prawda, pogadaj z ludźmi, którzy dłubią i Subaraki, TSI i inne. TSI z DSG to olbrzymi potencjał modyfikacji samego silnika jak i skrzyni (czasów zmian, dlugości, sprzęgnięcia itp). Koszty modyfikacji też znacznie niższe niż w Subaru niestety :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o koncernie Volkswagena i DSG, to prawdą jest, że ta skrzynia szybko pada?

Czy to tylko plotka.

Pozdrawiam.

Raczej plotka, choć na pewnoa zdarzają sie wyjątki potwierdzające regułę.

Mój ojciec nalatał w Pasacie prawie 200 tys i nic się nie działo, a teraz męczy Tiguana też z DSG, ale tam jest dopiro 30 tys

 

-- 16 cze 2012, o 18:43 --

 

Powiem, że tym naprawdę mnie zaskoczyłeś. Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje :lol: Naprawdę ciekawa ta propozycja tylko tak jak pisałeś - stylistyka specyficzna. W ogóle ta Altea ma naprawdę niezłe osiągi :shock:

 

Dobra, to mącenia w głowie ciąg dalszy. Ja praktycznie juz się zdecydowałem na takiego Freetracka i doszedłem do wniosku że kupno nówki bedzie najrozsądniejsze (choć jeszcze na 100% nie przesądzone). Trochę temat zgłębiłem i załatwiłem super ofertę na nówkę - lekko doposazone (choć seryjnie niewiele brakuje) 2.0 TSI z DSG i z przedłużoną na 5 lat gwarancją, mogę mieć za cenę z "9" z przodu.

Dlatego w Twoim przypadku gdy budżet na zakup to 70 tyś i pewnie coś ekstra na pakiet startowy dla auta uzywanego, może warto zastanowić się czy nie dołożyć, nawet w kredycie i jeździć nówką z gwarancją :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haa haa!

Dawno się tak nie uśmiałem.

 

i wzajemnie , zwlaszcza z twojego nicka :lol: :roll:

 

Nie wiem co w nich fenomen, szczególnie 1.4 TSI mistrzostwo świata

http://www.auto-swiat.pl/1-silnik-14-ts ... i-awariami

 

tja.......... , dobrze ze Subaru nie przytrafilo sie 2.5T :roll: , ledwo masz tu jeszcze mleko pod nosem ale widze juz cwaniakujesz jak stary :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haa haa!

Dawno się tak nie uśmiałem.

 

i wzajemnie , zwlaszcza z twojego nicka :lol: :roll:

 

Nie wiem co w nich fenomen, szczególnie 1.4 TSI mistrzostwo świata

http://www.auto-swiat.pl/1-silnik-14-ts ... i-awariami

 

tja.......... , dobrze ze Subaru nie przytrafilo sie 2.5T :roll: , ledwo masz tu jeszcze mleko pod nosem ale widze juz cwaniakujesz jak stary :roll:

 

Flustracje i kompleksy leczą dwa fora dalej.

Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej nie mów wcale :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te silniki 2.0 tfsi tez nie są takie bezproblemowe... Chleja olej na potęgę, audi przeprowadza akcje serwisowe, ale jakoś nie zawsze to pomaga...

 

silniki sa raczej bezpoblemowe i bardzo trwale , wyszla pewna niewiadoma partia z wadliwymi pierscieniami .

Problem znany tylko ciezko sie na te akcje zalapac, no ale jak to w zyciu nie ma rzeczy idealnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...