Skocz do zawartości

Szybkie i rodzinne do 70k


kitewinger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

S-Max i Forek palą podobnie, Tiguan

Czy każde z tych aut masz zamiar gazować?

 

Tak, każde z nich po zakupie idzie do gazu :)

 

Wiem, ze juz kupiles forka. Jesli mialbys sie zastanawiac czy dobrze zrobiles, to dodam, ze z s-maxem problem z zagazowaniem jest taki, ze nie ma gdzie butli wlozyc, brak zapasowki (zestaw naprawczy tylko) - wiec bez butli w bagazniku by sie nie obeszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór dokonany, Forek dzisiaj odebrany.

Wybór jak najbardziej trafny - rodzinne duże auto z dużą ilością miejsca z tyłu.

Na minus - pedał gazu - masakra jakieś elektroniczne sterowanie, które powoduje, że po odjęciu gazu dopiero po 0,5 do 1,5 sek odcina gaz, masakra przy zabawach zimą lub w momencie gdy chcemy podciąć tył i wprowadzić go ładnie odjęciem gazu w poślizg :x Mam nadzieję, że da się coś z tym zrobić.

 

O bujaniu autem to trochę bzdura bo wcale tak strasznie się nie wychyla na zakrętach a pokonuje je prawie tak sprawnie jak poprzednie xt - uczucie natomiast takie mogą dawać bardzo miękkie fotele (w skodzie fabia są lepsze=/twardsze).

 

Auto zdecydowanie gorzej pokonuje duże spowalniacze osiedlowe - poprzedni xt fruwał nad nimi nieodczuwalnie przy 50km/h, nowy przy 30-40 na tych samych jak by chciał zaryć zderzakiem przednim w asfalt, tył podobnie strasznie skacze.

 

Auto jest natomiast zdecydowanie bardziej komfortowe, wygodne i ciche. Straciło niestety dużo charakteru - ale tak jak mówiłem szukałem rodzinnego auta z aspiracjami do szybszej jazdy.

 

W przyszłym tygodniu pewnie pójdzie na delikatną modyfikację mapy żeby jeździł tak jak poprzednie xt - 6s do 100 a nie 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...