Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Raju ma w opisie Legacy 2.2 więc ma 126 lub 134 koniki (nie wiem, którą ma wersję). Czyli faktycznie - szanse były wyrównane, no chyba, że mokro było...

 

Było sucho :cool: Mam 135 KM + ultra wydajny wydech od STi 04 :mrgreen: czyli jakieś 150 KM :mrgreen:

Fakt faktem, na pojeżdżawkach farszafskich niejeden GieTek miał problemy z dojściem mnie, a MaciekSubru myślał wręcz, że mam 2.2 uturbione :cool:

Jeździ dobrze, naprwadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. To niewiele się pomyliłem. Choć w te 15 kucy z samego wydechu jakoś mi się nie chce wierzyć. Kolektor też masz zmieniony?

 

żarcik Pedro, to był żarcik :cool:

PS. STi gra na końcówce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pryznać. Dzisiaj wieczorem skopałem Mesia S600. Pan był w wielkim szoku. Bo nie dogonił mnie po pół kilometra a miałem z 4/5 długości przewagi. Na następnych światłach otworzył szybe i spytał się co to za auto (zdjełem z klapy bagażnika oznaczenia, aby nakleić je prawidłowo w odpowiednich odległościach i jakoś jeszcze nie nakleiłem), Na koniec stwierdził że nigdy nie widział tak pięknie startującego auta, które było by szybsze od jego. Drugi raz już nie chciał. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale przeciez to najmocniejszy diesel w swojej klasie :mrgreen:

 

Najmocniejszy to jest ten 2.2 D4D, produkowany w Jelczu.

 

Natomiast ja dzis skillowalem na kompletnie pustych zakretach na trasie TT Saaba 93 turbo, ktory mnie gonil od zachodniego - na zakretach zostal tak z tylu, ze az mi sie przykro zrobilo, a szuwar przelecial przez te winkle tak, ze az sie zdziwilem ze tak mozna : )

 

Prosze o pokute : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te 177 konikow co reklamuja to gdzie ?

 

I tak nie jeżdżą...jeździłem RAV 4 i lexusem IS 220d z tym silnikiem...straszna kupa, tyle powiem. Bałem się ruszyć ze skrzyzowania, czekałem aż czerwone się zapali dla samochodów przejeżdżających :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te 177 konikow co reklamuja to gdzie ?

 

I tak nie jeżdżą...jeździłem RAV 4 i lexusem IS 220d z tym silnikiem...straszna kupa, tyle powiem. Bałem się ruszyć ze skrzyzowania, czekałem aż czerwone się zapali dla samochodów przejeżdżających :cool:

Delikatnie mówiąc: przesadzasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te 177 konikow co reklamuja to gdzie ?

 

I tak nie jeżdżą...jeździłem RAV 4 i lexusem IS 220d z tym silnikiem...straszna kupa, tyle powiem. Bałem się ruszyć ze skrzyzowania, czekałem aż czerwone się zapali dla samochodów przejeżdżających :cool:

Delikatnie mówiąc: przesadzasz...

 

Nie przesadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale przeciez to najmocniejszy diesel w swojej klasie :mrgreen:

 

Najmocniejszy to jest ten 2.2 D4D, produkowany w Jelczu.

 

Natomiast ja dzis skillowalem na kompletnie pustych zakretach na trasie TT Saaba 93 turbo, ktory mnie gonil od zachodniego - na zakretach zostal tak z tylu, ze az mi sie przykro zrobilo, a szuwar przelecial przez te winkle tak, ze az sie zdziwilem ze tak mozna : )

 

Prosze o pokute : )

Chodzi o te zakręty przy Powązkach? Ile było na liczniku? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...