Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież najczęściej wyprzedza się lewym.

nerwy mi puściły to i błąd się pojawił :oops:

 

[ Dodano: Czw Sty 28, 2010 7:08 am ]

Mont, nie polemizuj z Rebelem

 

dałem się podpuścić :razz:

 

Na codzień żyjemy we własnym świecie i nawet nie zdajemy sobie sprawy jak inni ludzie mogą być różni pod względem poglądów, oceny swojego zachowania czy zasad którymi się kierują w życiu. Na forum internetowym (nie tylku forum subaru) można codziennie przeżywać szok czytając wypowiedzi innych ludzi... oczywiście każdy jest przekonany o tym, że jego poglądy są mądre i moralne.

 

Kiedyś środkiem komunikacji była rozmowa, obecnie zastąpiły ją jenostronne oświadczenia, które zawierają tylko argumenty pasujące do tezy wypowiadającego się, co utrudnia zweryfikowanie własnych poglądów w oparciu o inne punkty widzenia. Natomiast zapewnia to dobre samopoczucie i być może o to chodzi.

 

I dodam, że nie mam 85 lat, ale czasem tęsknie za czasami sprzed ery komórek i internetu :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda musi znać swoje miejsce w szeregu w taka pogodę :mrgreen:

Obrazek

 

W taką pogodę używam audi quattro i mijam slalomem takie 15 letie gruchoty :mrgreen:

 

Rebel Zapomniałeś dodać że się odbijasz od samochodu do samochodu dlatego tak Ci idzie dobrze ten slalom :twisted::twisted::twisted::twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Co na to Twój Tatuś powie?? że mu samochód niszczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś z rańca skopałem śnieg na swojej działce, myślał pierniczony że jak będzie sypał cało noc to nie wyjadę do sklepu bez odśnieżania swoim starym Legacem... Sąsiad się śmiał trochę no ale później jego mina była bezcenna :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechałem sobie wieczorkiem na zakupy i trochę pośmigałem po mieście, super było, kill za killem

Akurat Twoim sprzętem można killować wszystko*, co się rusza w każdych warunkach :mrgreen:

 

 

 

*No dobra, prawie wszystko... Niedźwiedzie są pod ochroną :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj wieczorem na drodze z Lublina (śnieg na drodze po podwozia zwykłych aut, śnieg w powietrzu i w ogóle śnieg wszędzie) skopałem kilka SUVów, w tym 2 (dwie) Toyoty RAV! I to bez jakichś szaleństw - po prostu dojeżdżałem, wyprzedzałem i odjeżdżałem. :razz:

 

Szkoda tylko, że tył był cały zaklejony śniegiem i pewnie nawet nie zorientowali się, co to było. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odcinku "Zakupu kontrolowanego" w Tvn Turbo, który jest obecnie emitowany, widać jak Robert pięknie kopie BMW X5, które żwawo zabiera się za wyprzedzanie Subarki, którą testuje :twisted: To musiało chyba bardzo mocno dotknąć kierownika BMW, bo zaraz spokorniał, wrócił na swój pas i nawet wpuścił przed siebie Daewoo Lanosa (prawdzie - nie STi :razz: ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...