Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w tym pięknym temacie :)

...

nr2 - no, tutaj to wybaczcie, ale kopanie leżącego to przy tym to nic: spałowanie konia z furmanką w Ochotnicy Górnej na stromej dróżce prowadzącej na szczyt góry Studzionki - Legacy wjechało, a ów koń z wozem odpadli na samym początku bo się biedakowi kopyta śligały mimo że kuń też AWD :mrgreen:

...

 

Widocznie kóń nie miał w podkowy końcówek widii wspawanych, a woźnica słabo balastował :)

Za kunia masz pokutę ! Umyj z tej soli Subaraka ! Mimo że mróz !

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam DCCD i co prawda nie mam opcji auto lecz teraz już wiem!

Mam ukryte ustawienie SWCSR

 

To znaczy, że SWCSR występuje nawet bez DCCD! Też takie mam...

:mrgreen:

 

 

To super! Wątek nadaje się teraz do technicznego :mrgreen:

 

 

Wydaje mi się, że nawet N/A to mają... zimą :cool:

w 100% się zgadzam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj skopałem między innymi 2 "szkopów" Pancerwagena i Szkodę :-)

Po zjechaniu z mostu Poniatowskiego skręt w lewo na rondzie Waszyngtona, sa tam 3 pasy do jazdy w kiedunku Zamoyskiego, na lewym skodzina na prawy wepchał się Passek a ja z premedytacją na prawy skrajny kończący sie po 50 metrach :twisted: , miał ochotę powalczyć ale po 2 sekundach od zapalenia się światła żółtego od razu mu przeszło, skopałem biedactwa aż miło :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj skopałem między innymi 2 "szkopów" Pancerwagena i Szkodę

Szkoda to nie szkop, tylko Czech z niemieckim auswajsem, taki szkopuł dla Pancerwagena, :twisted: bo się coraz lepiej sprzedaje...

Poza tym cicho, ani słowa o kopaniu Szkody, bo zaraz tu wpadnie Rebel i nas po kątach porozstawia :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rebel

 

Dawać go! :twisted:

 

znacie moje zdanie na temat tej dennej marki VW i temu podobnych.

 

Pisałem o tym wcześniej i zdania nie zmieniłem.

 

ale...

Mój bardzo dobry klient kupił sobie superba i jest(był) zachwycony więc grzecznie mu powiedziałem, że kupił nie właściwe auto zostawiając to bez komentarza...

 

w zeszłym tygodniu miałem spotkanie u niego w firmie gdzie dojazd jest pod zarąbiście ostrą górkę, wiadomo śnieg itp. patrzę auta ludzi i superb stoją na dole górki, a ponieważ miałem forka na wyminie amorka, to jeździłem stilo i dawaj pod górkę, asr się włącza i podjechałem :mrgreen:

 

spotkanie minęło, schodzimy na dół a on patrzy, że ja jestem sam na parkingu! Jak ja wjechałem! pyta, bo nie da się z rozpędu po jest zakręt około 90 st. A ja mu na to, ze normalnie na jedynce pomalutku. Tak go to trafiło, że hoho idzie na dół spróbować i dupa esp odłącza moc silnika i auto nie jedzie. Chce abym mu pokazał, no to więc wsiada i znowu podjechałem bez większego problemu tylko tyle, że asr blokował na przemiennie koła co było słychać jak abs i znowu górka moja. Oczywiście forkiem to byłby żadem problem ale stilem. Oj bardzo go to zabolało, zapamiętał moje słowa, że kupił nie właściwe auto.

 

To był brutalny kill.

Btw, ciekawe co miało na to wpływ? denne niemieckie continentale, masa auta czy systemy wspomagające?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na systemy "wspomagające" :wink:

Kiedyś testowo bawiłem się passatem. Chciałem dynamicznie ruszyć, wkręciłem sie na obroty, puszczam sprzęgło i... NIC :!: Stoję w miejscu :evil:

Zadziałał pewnie system chcący uchronić mnie przed poślizgiem przy ruszaniu :mrgreen:

Po takim doświadczeniu stwierdziłem, że to auto dla mega kapeluszy i więcej na nie nie spojrzałem :razz: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja z wczoraj. Zlapalo mnie na Pulawskiej Evo. Czerwone. Fajne. Zlapalo mnie po raz kolejny, wiec wiedzialem co sie bedzie dzialo... No i dzialo sie. Na nastepnych swiatlach za skrzyzowaniem za dworcem poludniowym stoi sobie na srodkowym pasie samotne, lsniace czystoscia, prawie sliczne (tfu, tfu) Beemwe 528... Podjezdzam z jego lewej. Evo podjezdza z prawej. Przegazowka. Kierownik w Banditen Motor Wagen dlubiacy cos w telefonie podnosi glowe i patrzy w lewo. Stoje ja i sie podle usmiecham. Nagle ryk z drugiej strony. No to gosc patrzy w prawo. Stoi Evo i kierownik prezentuje dosc podobny usmiech szalenca, ktory wlasnie znalazl ostra brzytwe. Mina goscia w bumie warta byla kazdych pieniedzy... Wygladal jak psiak, ktory sie zesral i dobrze wie, ze zle zrobil, ale probuje Cie wziac na litosc... Nie bylo litosci. Byl strzal ze sprzegla. Nie prosze o rozgrzeszenie, prosze o wiecej takich akcji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie po to kupuje się auto, aby przez 3 miesiące w roku nie dało się nim jeździć

 

teraz jest pewny, ze kupił niewłaściwe :mrgreen:

 

btw to była jego firma,

 

Michael,

 

bo jesteś ze Springfield :mrgreen:

 

Fajna akcja, gość wiedział, że nie warto się kompromitować :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Sty 14, 2010 1:02 pm ]

Czyli skopałeś kogoś kto nawet nie próbował

 

to było kopanie psychologiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem skąd Wy bierzecie te historie

 

Samo zycie. :mrgreen: I podejrzewam. ze zadam Ci to samo pytanie, jak juz bedzie mozna obejrzec "Krola Konfesjonalu" :wink: :razz: :mrgreen:

 

 

Czyli skopałeś kogoś kto nawet nie próbował? Well done :cool:

 

Moze i probowal. Nie wiem. Nie obchodzi mnie to. :mrgreen:

W kazdym razie wiedzial co sie swieci i niespecjalnie mu sie to podobalo. :grin:

Walka byc moze i byla od poczatku nierowna, ale wlasnie takie sa najlepsze. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...