Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro świt - o dziewiątej pojechałem na ryby . Ponieważ od kilku dni leje , to na polnych drogach zrobiła się breja . Pod sklepem zaczepiło mnie dwóch wędkarzy FRILANDERA bo zobaczyli wędki w moim aucie . Poradziłem im wjazd w taką drogę z której nie można się wycofać :mrgreen: Ja oczywiście pojechałem inną - lepszą :mrgreen: Spacer 12 km wzdłuż rzeki dobrze mi zrobił . Wracałem tą drogą co ich wysłałem . Patrzę , a oni w gumiakach biegają wokół samochodu i podkładają gałęzie :mrgreen: Powiedziałem , że kupili zły wóz . Zbyli mnie milczeniem , więc ich objechałem jeszcze gorszą drogą i pytam czy może kupią ode mnie lepsze auto niż to coś utopione w błocie . Po takim tekście już nie musiałem ich wyciągać , bo tekst który poleciał w moją stronę zasługuje na paski . Trzy godziny wyciągali auto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno kierowcy subaru próbują prezentować jakiś wyższy poziom od całej reszty.

Jak widać, nie zawsze im to wychodzi, i nie tyle zniżają się do poziomu reszty, co jeszcze zaniżają średnią.

Nie wiem czy mnie zrozumiałeś ? Ja wracałem tą drogą na której ich FREELANDER poległ . Ja ich objechałem bokiem . Gdyby nie wyzwiska to bym ich wyciągnął - zawsze wożę linkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie nissany nie istnieją (u nas)

 

grubo się mylisz, miałem nissany i wiem jak łatwo je modować bo większość jest bolt on

 

do mojego byłego nissana micra "żaba" jest kit kompresora i auto miało 140KM z wściekłym silnikiem a waży około 900Kg, ale gdzie tu szukać, nissan sunny gti-r totalny morderca

 

 

micra poprzednia z silnikiem sr20ve

 

co więcej sporo takich modowanych nissanów jeździ u nas po drogach

 

w warszawce znam kilku gości, to samo w trójmieście, nie wspominające fiata tipo z silnikiem alfy v6 turbo

 

oj można się naciąć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie nissany nie istnieją (u nas)

 

grubo się mylisz, miałem nissany i wiem jak łatwo je modować bo większość jest bolt on

 

do mojego byłego nissana micra "żaba" jest kit kompresora i auto miało 140KM z wściekłym silnikiem a waży około 900Kg, ale gdzie tu szukać, nissan sunny gti-r totalny morderca

 

 

micra poprzednia z silnikiem sr20ve

 

co więcej sporo takich modowanych nissanów jeździ u nas po drogach

 

w warszawce znam kilku gości, to samo w trójmieście, nie wspominające fiata tipo z silnikiem alfy v6 turbo

 

oj można się naciąć :twisted:

 

 

Nie ma tak źle - Subaru nie trzeba jeszcze sprzedawać i kupować jakieś małe wydumki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images.google.pl/images?hl=pl&q= ... a=N&tab=wi

 

Jeszcze nigdy takiego nie widziałem. Mogę spać spokjnie :mrgreen:

 

A mnie jakiś czas temu w Gdańsku taki pomarańczowy z klatką i kubłami wciągnął nosem i wypluł d..ą na światłach. Do tego ładnie zrobił 180 +/- 30 stopni przez kilkadziesiąt metrów na następnym nawrocie zamiatając tyłkiem na do widzenia. Ale nie jechałem imprezą, tylko dupowozem, więc ciężko się wypowiadać. Tak czy inaczej byłoby chyba kiepsko, bo na serię nie wyglądał... W środku wyglądał na wydmuszkę, więc pewnie by było kopanie WRXa he he :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie sądziłem, że w tym dziale znajdze się mój wpis ale cóż skopałem leżącego czyli siebie...no ale tak bywa - mianowice - jestem wiernym fanem subaru i wszystkim opowiadam zgodnie z prawdą jakie to są super auta - gdy szwagier z miłośnik Golfów kupował swojego Golfika za 110 tys PLN wyśmiewałem go, że za tą kasę mógłby mieć prawdziwy samochód...do wczoraj nie miał argumentów, niestety wczoraj we Wrocku na Powstańców Sl. ustawiliśmy się na światłach /kostka przy Sky tower w kierunku ronda/ na P1 z bugiem STI /ślicznym zresztą kierownika pozdrawiam :grin: / do świateł przy Halera niestety STI było 2 sługości z tyłu a kierownik naprawdę ładnie się starał :mrgreen: prowadziłem ja nie szwagier więc kil bardziej bolesny dla mnie...moja zawiedziona mina - bezcenna... :oops: Golf seryjny nie dłubany - zwykły V R32 DSG :mrgreen: na razie bronię teorii że to STI to nie było STI tylko WRX stylizowany na STI bo prawdziwy dałby radę i tej wersji się będę trzymał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...