Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Zdenerwował mnie dzisiaj facet w BMW 740, ustawiłem się grzecznie do skrętu w lewo w Okopową za maluszkiem (coraz większy rarytas na drodze :mrgreen: ) a za mną facet w beemce, jednak stwierdzil ze nie bedzie startował jako trzeci więc zjechał na pas do jazdy na wprost i chyba mu się zdawało że wystartował jak Kubica - prawie by dostał od szybko startującego znaprzeciwka.

Że okolica jest mi dobrze znana zatrzymał się po 300 metrach na czerwonym bohater - na 3 światłach w stronę arkadii zostawał w tyle (ja do 80 i wystarczy) - chyba się obraził i poszedł w powązkowską :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjeżdżając z wiaduktu to już chyba jest Marynarska, na skrzyżowaniu z Taśmową zapaliło się czerwone światło

 

Co to się porobiło na tym świecie: jeżdżące po ulicy światła, a wręcz więcej - zjeżdżające z wiaduktu? :shock:

 

PS. He he - i znów Kolegę "Mistrza Mowy Polskiej" na błędzie złapałem, i to tym samym :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to się porobiło na tym świecie: jeżdżące po ulicy światła, a wręcz więcej - zjeżdżające z wiaduktu? :shock:

 

PS. He he - i znów Kolegę "Mistrza Mowy Polskiej" na błędzie złapałem, i to tym samym :twisted::mrgreen: .

 

Zaczynasz sie czepiac jak Hogi. A jeden Hogi na forum wystarczy. :mrgreen: :wink:

 

PS. Film dla zainteresowanych pojedynkiem "gigantow jezyka polskiego": http://www.grapheine.com/bombaytv/index ... 398778a9b3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma X3 w wesji biturbo benzynowej,tylko diesel.I to właśnie diesel jest w tym aucie najmocniejszym dostępnym silnikiem.

 

3.0 D nawet po programie jedzie tak sobie

 

Jeśli coś co ma ~320koni jeździ słabo,to ja poprosze taki słabo jeżdzący samochód :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś co ma ~320koni jeździ słabo,to ja poprosze taki słabo jeżdzący samochód :wink:
tyle ma biturbo (tez 3 .0 diesel) ktore seryjnie ma 28x koni po programie. seryjnie 22x konny diesel wkrecic mozna do ok. 260 koni (mowa o rozsadnym programie) a te klekoczace konie maja slabe szanse z XT (zwlaszcza do setki) powyzej bywa roznie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierzylem do konca w te opowiesci o kopaniu, ale fajnie sie czytalo i zawsze byl jakis powod do offtopu, ale zycie znowu dalo mi siermiezna nauczke, zebym nie byl taki naiwny jak ta szczera kaska i nie ufal sobie za bardzo, gdyz chyba pierwszy raz w zyciu powiadam encyklopedyczne kopanky in the name of lord miejsce tego nie chcialem, mowie, ze powiadam, ale pomyslalem "nie dla siebie, dla The Forum to zrobie". vectra DTI ze cztery razy.

edit: kilkaset literowek z duzo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy spod świateł. Nie mam pojęcia, co on tam miał nadłubane
Pewnie 3.0D z programem

W sumie żadnego programu nie potrzeba. 3.0sd ma 286KM, a 3.0si 272KM. To wystarczy na seryjnego Forka. Pewnie się nawet za bardzo nie spoci :mrgreen:

 

pzdr

Seb@

 

niby tak, ale... 3.0sd ma katalogowo do 100km/h 6.6s. Forek powinien być tam szybciej o ponad 0.5 s. A nie był, chociaż się starał.

Dlatego optuję za wersją, że była to wersja z conajmniej ośmioma turbinami, NOSem, na slickach, a w dodatku miała dwie niebieskie diody +80KM. :roll:

I proszę, napiszcie że tak, bo inaczej będę musiał popełnić subarakiri łyżką do opon. Której nie mam i narazicie mnie na koszta. No ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redroad30, co byś się już nie denerwował przyznam Ci rację, to prawda że ta X3 miała osiem turbin i silnik V80, wtrysk N2O, była oczywiście na slickach i miała nie dwie, ale osiem niebieskich diód które dają + 120 km każda. Nie masz się czym przejmować, temu to nawet STi nie dałoby rady :roll:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redroad30, co byś się już nie denerwował przyznam Ci rację, to prawda że ta X3 miała osiem turbin i silnik V80, wtrysk N2O, była oczywiście na slickach i miała nie dwie, ale osiem niebieskich diód które dają + 120 km każda. Nie masz się czym przejmować, temu to nawet STi nie dałoby rady :roll:

 

:mrgreen:

 

tak właśnie podejrzewałem. dzięki. EOT z mojej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tutaj nic nie napisałe, no i nie wiem czy było to kopanie leżącego, bardziej to ja chciałem być zkopany. A wyglądało to tak.

Wracam sobie dzisiaj wieczorem z kursu tańca, lece sobie na pełnym luzie toruńskim. Na zjeździe już z grota, widze przed sobą nowe Porsche 911 Carrera 4S. Pan mi ustąpił, więc wróciłem do swojego tempa jazdy, ale ów Porsche stwierdziło że będzie mi siedziało na ogonie i dzienie się trzymał. Dojechaliśmy do świateł z Łabiszyńską, ja na lewym, on na środkowym, pokazuje mi abym opuścił szybę. No to szybka w dół i słyszę tekst, "Jak nikogo nie będzie przed nami, to startujemy na zielonym i meta przy stacji statoila (czyli jakieś 150-200m od świateł). Stwierdziłem że ok, warto być skopanym przez 911. No to czekam cierpliwie na zielone no i start.... Wystartowałem z 5tys, i wiadomo co było dalej... Pan chyba lewe to porsche kupił, bo dojechałem prawie do 160 i mnie nie dogonił a trzymał się jakieś 30m za mną na prawym pasie.... Myślałem że to lepiej jeździ....

 

PS. Pan wyglądem przymoninał przezetera telewizyjnego Tomka Camela, porsche było na rejestracji WX....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...